Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok embernek miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embernek miért csak elvárásai vannak a másik emberrel szemben, de maguk semmit nem akarnak tenni?

Figyelt kérdés

NEM ítélek el senkit! Csak nem értem ezt a gondolkodás módot.


Rengeteg ilyen emberrel összefutottam már, és sok ilyenről hallottam.

Miért van az, hogy (most mindegy, hogy nő vagy férfi, mindegyikbe van ilyen) egyeseknek hatalmas elvárásai vannak a társkeresés terén, és egyáltalán nem látják be, hogy irreális.

Barátnőm (én 21/L vagyok) is így járt:


Elhívta őt randira egy kövér srác (nem, nem ítélem el a kövéreket), a barátnőm meg nem akarta megbántani, így elment vele szimplán 1 kávéra. És ott esett le az álla. A srác részletezte, hogy a bnőmnek nem elég nagy a melle, nem elég karcsú, stb stb, tehát úgy, mintha a srác maga lenne a tökéletesség. Barátnőm nem jutott egy ideig szóhoz, majd megkérdezte tőle, hogy ő mit lenne hajlandó "feláldozni magából" egy kapcsolatért. Válasz: semmit, így fogadjon el mindenki ahogy vagyok.

Barátnőm (szerintem jogosan) otthagyta.


De ismerek ilyet nőbe is, szóval nem csak a fiúkra/férfiakra jellemző...45 éves igénytelen nő (ismerem, és sajnos tényleg az, nem bántásból akarom mondani) olyan elvárásokkal, hogy 300ezer FT feletti nettó fizetés, minimum BMW, a nőnek ne kelljen dolgozni, stb.



Azt nem értem, és azt szeretném megtudni, hogy egyeseknek miért,m vagy mitől vannak ilyen irreális, vagy hatalmas elvárásaik a másik fél felé, de mindeközben úgy, hogy elvárják, hogy őket senki se változtassa meg, mert ők így jók ahogy van?

A srácot, akivel a barátnőm találkozott, is minimum 20 ember utasította már el, pontosan emiatt a tulajdonság miatt.



Nem provokálásnak szánom a kérdést, csak érdekelne!


Ismertek hasonló eseteket? Mi a véleményetek?



2013. máj. 14. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van! Én másik oldalról tapasztaltam ezt, a nő elvárta volna, hogy menjünk hetente étterembe moziba, szórakozni, vásárolni, keressek eleget, namost ehhez képest ő teng leng lusta munkát keresni nem is akar, szóval mit vár??


Igen sajnos pasiban és nőben is sok ilyen van. Habár én nőknél nem azt tapasztalom, hogy külsőre lennének velem szemben igényeik hanem az életemmel kapcsolatban.

Pl: anyagiak, lakás házikó, meg minden egyéb.

Szóval ezért jutok el ujjabban csak 1 szex erejéig.

2013. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért hetente ilyeneket csinálni, miközben ő nem akar dolgozni, durva :S

Én úgy vettem eddig észre, hogy férfiaknál a külsőséggel, nőknél meg az anyagi dolgokkal vannak így.


Aki nem dolgozok, nem is akar, az miért várja el, hogy a párja eltartsa?

2013. máj. 14. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igen így vagyok ezzel.


Persze ezt sem mondhatjuk hogy a nőknek a ugymond a belső és az anyagiak, nekünk pasiknak meg csak a külső, mert vannak nők akiknek meg inkább csak a külső vagy mindkettő.

hát kinek mi :)


Nekem nincs bajom magammal, és úgy érzem nőnek sem nagyon és ezért tapasztalom valószínűleg a dolgok anyagi oldalát.


lényeg a lényeg! Igen oda-vissza elvárható ugyanúgy az igény.

2013. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért fordul fel a gyomrom, ha a randizás jut az eszembe. Ennek jó dolog kellene lenni, közben meg olyan mint egy állásajánlat. mutasd mid van, mennyire bírod a terhelést, testileg megfelelsz e, agyilag ott vagy e, stb.
2013. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aztán persze azok az emberek jönnek ide rinyálni, hogy nem kellenek senkinek, akik maguk sem hajlandóak kompromisszumra, és önmagukat tökéletesnek tartják. Szükséges a saját önismeret is ehhez, én mindenben úgy vagyok, hogy ha valamit elvárok valakitől, azt én is tudjam teljesíteni. Szeretném, ha többen tudnának magukba nézni ahelyett, hogy másokat hibáztassanak.
2013. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17:05


veled az élen!

2013. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, honnan szűrted le ezt a következtetést a hozzászólásomból, de váljék egészségedre.
2013. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19:34


abból hogy te tökéletesnek képzeled magad, és osztod az észt ebben a fórumban, ahova szerinted mindenki csak sírni jön. Kérdés csak az, hogy te, aki tökéletes lény vagy mit keresel itt?

2013. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az ilyeneknek amúgy nem esik le, hogy így sajnos sose lesz senkijük?
2013. máj. 17. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!