Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kiakadnátok rajta ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kiakadnátok rajta ha a "barát jelöltetek" egy másik lánnyal sétálgatna, kirándulna kettesben?

Figyelt kérdés
Mondjuk több randi volt már köztetek és egy másik lánnyal megy el kirándulni nem veletek. Ezen kiakadnátok? Rosszul esne?
2013. máj. 7. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehogy beakassza neki :D
2013. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egészségére. Én nem tenném meg senkivel, az hogy ki mit tesz, az ő saját dolga.
2013. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eléggé féltékeny típus vagyok, így igen... minek megy vele kettesben, ha tőlem akar valamit? Ha egyáltalán csak tőlem...
2013. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak randiztok, de nincs kizárólagosság, azt csinál, amit akar. Ezen a ponton nincs beleszólásod. Max. eleged lesz és nem randizol vele többet, vagy megkéred, hogy legyetek egy pár és akkor ez a lehetőség kilőve.
2013. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rosszul esne, de szerintem azt csinál a pasi amit akar, "jogom" nincs semmire, ha nem járunk. Max ezután megtartom tőle a tisztes távolságot.
2013. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer randizgatunk, akkor elvárom, hogy várja meg mi sül ki belőle, addig ne cserkésszen mást is.

Az más dolog, ha ők a lánnyal barátok pl.

2013. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!