Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mért nem adott szájrapuszit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mért nem adott szájrapuszit?

Figyelt kérdés
Első randin minden tök jól ment vele, randin végén egy csók is belefért. Láttam rajta, hogy tetszek neki, másnap fel is hívott, pedig Ő a lány. Majd eltelt 2-3 hét is, mire újra tudtunk találkozni, mert ő dolgozott, nekem meg vizsgáim voltak. Nem volt randi, szimplán azt beszéltük meg, hogy összefutunk pár percre, el is mentem hozzá, de ott volt a barátnője is, de leginkább azon lepődtem meg, hogy "csak" szimpla puszit adott az arcomra, pedig én már direkt mentem a szája felé, de elhúzta az arcát...Ezt nem értem, szerintetek mért csinálta, mért nem adott csókot? F/20
2013. máj. 14. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

a barátnője miatt,lehet neki nem mondta még meg hogy ti már kicsit jobban összemelegedtetek.

én ezt gondolom mint nő.

2013. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nem voltatok kettesben.
2013. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy üdvözléskor és búcsúkor én is az arcára adok a szeretőmnek.:)

A legutóbbi randit végigcsókolóztuk, mégis az üdvözlést arcra adtam.:)

Ne degradáljuk már az érzéki örömöket ... :) Az egy külön program...:)

2013. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első randin gyakorlatilag a lehető legjobban alakult minden: jókat dumáltunk, kézen fogva sétáltunk, ott pattogott körülöttem, szórakoztunk a másikkal(csipkedés), elkísért a népligetig is. Akkor szerintetek megnyugodhatok? Mert, ez már megviselt, nem tudtam mire vélni a dolgot, meg ma már megakartam volna újra csókolni, de nem lehetett, ami miatt nagyon csalódott vagyok...
2013. máj. 14. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz. Vedd úgy, hogy minden rendben van, és mindent, ami nem erre utal, eressz el a füled mellett, ne végy komolyan! Csak a sikerült dolgokra alapozz, légy derűs! És akkor még ha bizonytalankodna is, rendben lesz.:)
2013. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. máj. 14. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Én is lány voltam.:)
2013. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!