Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, van olyan közületek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van olyan közületek, aki talált már olyan lányt, aki egy ronda sráccal is szívesen randizott, adott esélyt a ronda fiúknak is?

Figyelt kérdés
Vajon hol találhatnék olyan lányt, hol ismerkedjek, akik úgy adnának nekem esélyt egy találkára, hogy elmondom, ronda vagyok?

2013. máj. 6. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdést legyen szíves még egyszer, ÁTGONDOLTAN feltenni, ebből semmit nem érteni...
2013. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

úgy látom gyakorin 3 kategória létezik:

1) helyes, pénzes, bunkó pasi

2) átlagos

3) ronda

és ezeken kívül semmi más...

2013. máj. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2


A nagyfarkút kifelejtetted :)

2013. máj. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha valkinek esélyt adok, akkor már nem gondolom rondának...
2013. máj. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt mondják ha már kicsit szebb vagy az ördögnél akkor találsz pár.

Nos nekem 23 év alatt 1 kapcsolat jött össze.

Máskor mindig az van, hogy bocs de barátok vagyunk és ennyi.

2013. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most ez relatív, hogy ki ronda meg ki nem. Minden csajnak más az ízlése, kinek mi jön be! Biztos van olyan lány, akinek te jössz be.. Meg miért mondanál ilyet egy lánynak h te ronda vagy??? Nem értem a gondolkodás menetedet, nem kell magad ennyire leírnod, mki olyan amilyen. Ha meg vmi neked nem tetszik magadon, akkor változtassál rajta.
2013. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,ízlések és pofonok,de vannak olyan emberek akik szinte senkinek se jönnek be.Könnyű azt mondani hogy változtasson a kinézetén,az arcot nem lehet megváltoztatni plasztikai sebészet nélkül
2013. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom h menjen plasztikáztatni, hanem h lehet tenni azért h kicsit jobban nézzen ki vki. Persze arcot nem lehet cserélni, ezt aláírom, de lehet sportolni, igényesebben öltözködni vagy ha nagyon fehér bőrű, akkor kicsit szolizni, nem azt mondom h csoki barna legyen mert az sem szép, de egy kis színt magára vinni. Azért, hamár kicsit a megjelnése jobb lenne, vis meglenne magával elégedve biztos nem rondázná le magát!
2013. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves kapcsolatom volt egy kifejezetten ronda sráccal. A humorával és a magabiztosságával levett a lábamról. Sokan cikiztek, hogy hogyan jöhettem össze egy ilyen férfival, de nekem akkor ő volt a legszebb. ^^
2013. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!