Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Egy barátnőmhöz sem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy barátnőmhöz sem tudtam hűséges lenni". Miért mond el ilyesmit egy pasi?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért kellett minden nőjét megcsalnia? Ezt ki lehet nőni, meg tud valaki komolyodni?
2013. máj. 14. 19:38
 1/4 Skype:vvargadavid ***** válasza:
91%

Szárnyalj velem...


Bár elfeledhetnék mindent, mi fájó a szívnek,

szárnyra kaphatnék, hogy örökre vele legyek.

Nagyon szeretem, nem találnék kedvesebbet,

szívem tavaszában egy apró örömet lelhetett.


Gyakran ingok meg, mert nem volt még senki,

ki bármilyen érzelemből velem akart volna lenni.

Mond kérlek ki azt, hogy nem hagynál cserben,

nem csak barát lehetek, életednek tengerében.

2013. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén vállalta saját magát,ami pozitív.Viszont a másik oldala,hogy elég kicsi eséllyel fog pont melletted megkomolyodni,ha eddig nem sikerült neki.Szóval csak óvatosan!
2013. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondta, hogy tudd, Veled sem gondol komolyat.

Igen! Meg tud változni egy férfi. Én ismerek olyat, bár Ő nem volt az a hatalmas nőcsábász, de voltak 1 éjszakás kalandjai, és volt, hogy megcsalta a barátnőjét. Mára azonban dolgozik, és komoly kapcsolata van. Szóval, igen, meg lehet változni. Egy normális férfi, ha igazán éretté válik, egy idő után rájön, hogy többet ér egyetlen nő, aki tényleg szereti, mint egy hét alatt megdöntött 2-3 nő, akik iránt amúgy semmilyen érzelmet nem táplál.

2013. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért mondta, hogy tudd, hogy te sem számíthatsz másra.

Legjobb, ha rögtön otthagyod.

2013. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!