Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem! Kb. egy hónapja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! Kb. egy hónapja ha oda nyúlok a barátnőmhöz nagyon nehezen lesz nedves vagy nem is lesz az. Előtte elég volt egy fél perc és ázott. Szerintetek pasi van a dologban? Légyszi lányok ti is írjatok őszintén.

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt ilyen még nem volt!(csak hétvégén találkozunk)kérdeztem is hogy van e valami baj?azt mondta hogy nincs.én már csak rosszra tudok gondolni
2012. okt. 1. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg szed fogamzásgátlót?
2012. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem kezdett el valami gyógyszer szedni? Akár betegségre, akár fogamzásgátlót, akár csak valami vitamint... Vagy esetleg fertőzés is lehet az oka. Az is előfordulhat, hogy nem kíván, de akkor annak nem feltétlenül egy másik pasi az oka.
2012. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Látatlanban ezt nem lehet megmondani, de egyrészt akár szervi oka is lehet, vagy az, hogy a ciklusa bizonyos időpontjában voltatok, de lelki oka is. Pl. valami nyomasztja. Vagy kisebb a szexuális étvágya, mint te gondolod. Vagy valamit nem jól csinálsz/valami másra vágyik, és nem meri ezt elmondani neked.
2012. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szed semmit!meg is szoktam kérdezni hogy akarja e.ha nem akarja azt is elmondja.kérdeztem hogy mi a baj?de azt mondta hogy nincs semmi.nem tudok már mire gondolni
2012. okt. 1. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy túlzásba vitte a maszturbálást, vagy valami belülről nyomasztja, vagy csak minden ok nélkül most kevésbé tud ráhangolódni a szexre, simán előfordulhat.

Az viszont nagyon gáz, hogy te egyből megcsalásra gondolsz, már ne is haragudj. A barátnőd helyében nagyon kiakadnék, ha ezt megtudnám.

24/N

2012. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a nők szexuális étvágya általában tényleg kisebb. Ezen felül lehetnek olyan időszakok is az életünkben, amikor nem, vagy alig kívánjuk a szexuális érintkezést. Én megértem és elfogadom, hogy ennek a férfiak általában nem örülnek, de hiába tűnik ez számodra magától értetődőnek, egy nőnél ennek nem is mindig van különösebb oka.
2012. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem azon jár az eszem egész nap hogy megcsal.csak megfordult az is a fejemben.amúgy köszönök minden választ!csak az a baj hogy még most sem tudom mi lehet a baj...
2012. okt. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!