Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lehet találni olyan lányokat, akiknek az alacsony, alig 50 kilós fiúk az esetei? Adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lányok 99%-a utálja az ilyen fiúkat, de most ne cukkoljatok, hanem segítsetek inkább!

2013. máj. 14. 19:46
 1/8 Csonti95 xD ***** válasza:
Sehol. :D
2013. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hat nemtudom az en fium 160cm es 50 kg de izmos es odavagyok erte szoval szerintem kondizz es azzal tudsz fel szedni par kilot +izom:)
2013. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csonti95 xD ***** válasza:

De bocs.


Nyugdíjas otthon

2013. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es, hogy lehet izmos a barátod 160centisen és 50kilósan?

Én 165-167centi vagyok és ilyen 53-54kiló, de az az kis szálkás izom, ami van, az semmi, az nem nevezhető izomnak.

2013. máj. 14. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek ilyen lányok.


A lányok a férfiakra buknak, egy férfi meg 80 kilónál kezdődik.

2013. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
gyúrd ki magad attól h nyavajogsz nem lesz jobb tegyél ellene
2013. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányok nem aszerint gyűlnek össze helyeken, hogy milyen típusú fiú jön be nekik....

A lányok többsége nem olyan fiúkra bukik mint te, de ez nem jelenti azt, hogy nincsenek ilyen lányok. Bárhol lehetnek. Amit tehetsz, hogy a lehető legtöbbet kihozod magadból és gyűjtesz egy kis önbizalmat. Légy erős és fogadd el, ha visszautasítanak, tudom mondani könnyű. Azoknál a lányoknál próbálkozz, akik neked tetszenek. Sokan visszautasítanak, de hidd el, hogy lesz valaki, aki nem, akinek tetszeni fogsz és aki szeretni fog.

Kitartást hozzá!

2013. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
Simán lehet,nekem is van 2 ismerősöm,akik 160centik 52kg-k és tök izmosak:)) És tetszenek:)
2013. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!