Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tanácsokat adnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat adnátok, ha egy a lányokban sokat csalódott nem helyes fiú egy rendes, normális barátnőt szeretne magának találni, hol keresgéljen, hol próbálkozzon?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat bántottak a lányok a külsőm miatt. Csúnya vagyok, nem fogok köntörfalazni. Eddig egyetlen egy lány volt, aki így is elfogadott és helyesnek tartott, de ő vele már csak baráti kapcsolat van meg. Most próbálok újra találni olyan lányt, akiben van szeretet, jóság, kedvesség, akivel lehet hosszabb távra is tervezni kapcsolatot akár és lehetőleg hajdú-bihari. Eddig sikertelen a keresésem, de gondoltam megkérdem, hogy ki milyen helyeket tudna ajánlani az ismerkedésre esetleg. :)
2013. máj. 9. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
bárhol ... minden zsák megtalálja a foltját
2013. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes keresgélni,szinte lehetetlen ilyen lányt találni
2013. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add fel, dezsvír. Amíg még megteheted.
2013. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Kék Osztrigában.
2013. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha iskolás vagy, akkor valami féle művészeti szakkört tanácsolnék, mert a művészet iránt érdeklődő lányok általában normálisak és pont nem a külsőségekre mennek rá. Ha már nem jársz iskolába, akkor is valami ehhez hasonló területen nézelődj. Vagy könyvtár, oda ribancok aligha járnak.
2013. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hol érdemes próbálkozni, de hogy nem neten abban biztos vagyok :(
2013. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!