Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lányok ennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok ennyire fontos nektek a magasság és a nagy tömeg?

Figyelt kérdés
Én folyotn azt tapasztalom, hogy engem, mitn csúnya, alacsony fiút folyotn megaláznak csak a szép csajok és csak is a csúnya lányok kedvsek velem, smárolnak velem bulikban például. Ellenben a szép lányok elutasítanak, elég durva módon, mint valami állatot. Persze, ha egy fickó magas és kigyúrt, de feje ronda, akkor már jöhet, de én sosem leszek ilyen sajnos, genetikai okok miatt, akkor engem már nem is lehet szeretni szép lányok? Ennyire fontos nektek a külső, a magasság és a nagy tömeg?
2013. máj. 14. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Neked persze nem a külső fontos,azért írtad le 10x hogy "szép lányok"..
2013. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell nagy tömeg, de ne legyél vézna, sportolj.

Csúnya arc nem kell.

Ha alacsony vagy, ne keress 165 centinél magasabb lányt, mert hülyén fog kinézni melletted és valszeg nem is kellesz neki.


Ha neked nem kell csúnyább lány, akkor te se várd el, hogy a szebbeknél pont te kellj.

2013. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Még egy ilyen kérdés, és elásom magam XD

Amúgy meg, ha ilyen szép nagy elvárásaid vannak, basszus nem gondolod, hogy valamit nyújtani is kéne cserébe? XD

Örülj, hogy van lány, aki rádnéz, ne itt sírjon a szád könyörgöm...

2013. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most irhatnám, hogy jajj te szegény, találszvalakit majd, ô elfogad stb. Az, hogy itt sírsz semmit nem segít. B.szki férfi vagy ne rinyáljál már! Ha most ilyen töketlen vagy mi lesz amikor családod lesz? Ott sem minden problémamentes. Ha nem tetszik a kinézeted akkor változtass rajta. És ne mondd nekem, hogy te tudsz mert ez hazugság! De hidd el nekem, ez a sport nem a csajozás miatt van. Azokat akik 'a kigyúrt' tagokra buknak felejtsd el! Felületes k.rva mind, semmi több!


Szóval szedd össze magad és legyél férfi! Ez kell a nôknem?és nem attól leszel férfiasabb ha dagadó mellizmod van!


Szép álmokat!

2013. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 The Other ***** válasza:
68%

Most már megint kiakadtam. Te minden egyes áldott nap fel fogod tenni ezt a kérdést, míg világ a világ? Tényleg ennyire kib@szott szánalmas vagy?


Nem szoktam minden nap a GYK-n lógni, kérdéseket se szoktam megjegyezni, de ez a "nagy tömeg" szófordulat ebben az esetben (mint valami elb@szott fizika feladatban) megragadt bennem és az is, hogy szinte mindig látok ilyen kérdést.

Most komolyan, eddig hányszor kérdezted ezt meg? 200? 300?

2013. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*Ez kell a nôknek -pont- És stb...


Este van:)

2013. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szép lányok..."

...." Ennyire fontos nektek a külső...?"


Csak amennyire neked!

2013. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
meg egyszer felrakod ezt a kerdest vagy hasonlot, akkor szepen megkereslek es feldugok egy rud szalamit a seggedbe, aztan megetetem veled te szellemi fogyatekos
2013. máj. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!