Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én csodálkozo ezen és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én csodálkozo ezen és én figyeltem meg ezt már olyan gyakran?

Figyelt kérdés
Csak néezk, hogy mennyi csúnya lánynak van párja, szinte nem is ismerek olyan lányt, akinek nem lenne párja, de tényleg durva, hogy vannak olyan fura arcszerkezetű vagy épp olyan erősen túlsúlyos csajok is köztük, akikről egy ismeretlen azt mondaná, hogy szegény pára, tuti nem rajongják körbe a fiúk és émgis mindegyiknek van pasija, tele vannak önbizalommal, egoista is egy-kettő, szája is nagyobb, mint a legtöbb embernek. Ellenben sok tök normálisan kinéző fiú ismerősöm van, akinek meg még barátnője sem volt sosem, pedig szerintem komolyan mondom azok a srácok jobban néznek ki, mint ezek a csajok. Fiúként mondom ezt. Nekem se volt még barátnőm, igaz én magamat rondák közé sorolnám, nagy orrom van például, amitől már sok lánytól kaptam kedves beszólásokat.
2013. máj. 15. 00:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is feltűnt. Osztályomban vannak ilyen lányok, a úgy szépeknek meg nincs barátjuk. A fiúk is úgy vannak, ahogy írtad. Fura.
2013. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egyik nagyorrú haverom ha basztatják mindig azzal válaszol, hogy tudod mit tartanak arról akinek nagy orra van? ;) (nem, nem a zsidókra gondol, hanem a cerka méretre :D)

a kinézet túl van becsülve, kiállás, szöveg, önbizalom sokkal fontosabb minél hamarabb jössz rá és hiszed el annál hamarabb vetheted magad bele a lányokba. persze attól még kapni fogsz elutasítást, de lehet még a céronáldó is kapna.

2013. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

azért ez durva,ugyanazt a kérdés minden nap akár többször is feltenni 856566685284544782227750005444 képpen megfogalmazva már-már művészet.

Én szeretem a művészetet.

Respect!

2013. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

felesleges ilyesmin agyalni.

a csúnya lányok is megérdemlik a dugást és a boldogságot:).


amúgy amit írsz,azt én is megfigyeltem,minden nap látok ilyet.

megy egy átlagos,nagyon szomorú és meggyötört arcú manusz,egy szép kisgyerek és hozzá egy 100 kilós feleség...

ezért soha nem csinálj olyan nőnek gyereket,aki nincs tisztában a táplálkozás és az edzés alapvető,vagy inkább minimális ismereteivel.

2013. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne pontozzatok le és ne tartsatok légyszíves nagyképűnek de gondoltam leírom ide a véleményemet. Nekem évek óta egy nagyon szép kedves aranyos barátnőm van. Nagyon szerencsés vagyok. Sok lányt ismerek szépeket és kevésbé szépeket is. Én azt vettem észre hogy a nagyon szép lányokhoz egyszerűen nem mernek oda menni a fiuk. Legalábbis nekem a múltheti bulin ezt panaszolta a barátnőm osztálytársa. Szóval nem biztos hogy a pasik rondák még ha annak is tartják magukat hanem a probléma ott van hogy bátortalanok. Ugy állnak hozzá hogy á túl csinos biztos van palija valószínűleg le se köpne. (én is így gondoltam ameddig meg nem ismerkedtem a barátnőmmel) Szóval amit én mondani akarok hogy hozzá állás kérdése az egész. Nyilván egy olyan srác aki még nem volt kapcsolatba senkivel azért ne rögtön egy playboy cicát akarjon bár szurkolok neki. Szerintem ezért van az hogy csúnyább nőnek és fiunak szebb párja van.

23/F

2013. máj. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert, kérlek, a férfiak bármit ráhúznának a farkukra, amit a világon csak lehet. Ez a szomorú igazság.
2013. máj. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A külső nem minden. Ha nagyobb leszel, megtanulod.

Egy embert nem csak külseje jellemez.

2013. máj. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet, mert a nőket boldog boldogtalan leszólítja. Így könnyebben, olajozottabban megy az ismerkedés az ő oldalukról.

Férfiakat csak max diszkóban szólítják le. Azon kívül ritka mint a fehér hólló.

Férfi oldalról buktatókkal teli, rögös, rizikós, kockázatos és bizonytalan a nőszerzés, de nem kicsit.

még ha jó pali vagy, akkor sem mehetsz tökéltesen biztosra.

A ronda nőknél is bepróbálkoznak azért egykét kurhatnékos, és azok még ott is előnyben vannak. Kifognak simán maguknak valakit. Nem nagy ügy. Mert őket azok leszólítják.

Szerintem csak ennyi lehet benne, hogy a nőknek könnyebb a párszerzési metódus.

2013. máj. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók is, úgy én is azt mondom: a nőknek sokkal könnyebb a párszerzés. Egyébként a párzserzést, mint olyat a lányok erőteljesen félreértik. Itt olvasgatva a fórumon nekem az tűnt fel, hogy a 10-ből 9 lány fel van háborodva, ha ő rámosolyog egy fiúra és az nem megy oda körbeudvarolni őt. Mindig az jön ki belőle, hogy a srác biztos egy szerencsétlen alak, netán anyuci kicsi fia, esetleg meleg. Merthogy az udvarlás a férfiak dolga. Nos, tisztelt hölgyeim, ha valaki ezt olvassa, tisztázzunk csak valamit:

1. ha rámosolyogsz egy srácra, az még nem jelent semmit, ez a legósdibb trükk, amit csak be tudtok vetni, de mivel boldog-boldogtalan mosolyog össze-vissza az utcán, ugye már érthető, miért nem jelent ez számunkra semmit

2. ha egy srác nem szólít le, nem ugrál körbe és nem udvarol eszeveszetten, akkor, bár könnyebb arra fogni, hogy a srác egy gyáva alak, inkább valószínű, hogy nem tetszetek neki. Ugyanis a mostani média szépen beadja mindenkinek, hogy minden lány lehet eszméletlen szexi, kívánatos, igazi végzet asszonya. Persze lehet, csak azt elfelejtik említeni, hogy mindez bizonyos keretek között valósulhat meg és attól, hogy nő vagy, még nem fog mindenki hasraesni előtted.

3. Önkritika terén ismét hatalmas bajok vannak. És nem, nekem nincs bajom a teltebb lányokkal, sőt, sokkal jobban szeretem, mint a vékonyakat, mert szerintem sokkal nőiesebbek és szebbek tudnak lenni. De amíg én, egyszerű gyerek nem álmodozok fehérneműmodellekről és nem őket keresem az utcákon, ti hajlamosak vagytok "bradpitteket" hajkurászni, holott a külsővel vannak bizonyos problémák és ti azt hiszitek, hogy ez így van rendjén. Hát nem.

4.Az udvarlás a férfi dolga. Ezt kb. a 80 éves öregasszonyok 95%-a vallja, ami helyénvaló is volt, csak éppen olyan 50-60 éve. A női egyenjogúságnak sajnos vannak hátrányai is, s az udvarlás is ide tartozik. Nem azt mondom, hogy ti, mint nők udvaroljatok egy fiúnak, de igenis elgondolkodhatnátok végre, hogy milyen jó dolgotok is van. Mert

- ti nők mit csináltok? Szemeztek az illetővel és mosolyogtok.

- mi férfiak mit csinálunk? Megpróbálunk rájönni, hogy ez a szemkontakt most akkor mit is jelent, megpróbálunk helyzetet teremteni, hogy leszólíthassunk titeket, leszólítunk titeket, kínosan ügyelve arra, hogy ne nézzünk ki komplett idiótának, megpróbáljuk fenntertani az érdeklődéseteket, elhívni titeket randira, elkérni a telefonszámotokat és így tovább.

Kinek is van akkor nehezebb dolga? Manapság így megy ez az udvarlósdi, ami azért is gáz, mert 2 emberről van szó és mindkét félnek részt kell vennie benne. Ne ti udvaroljatok egy srácnak, de könyörgöm, segítsetek neki a helyzetteremtésben (barátnőiteket, mivel kiscsoportban szoktatok közlekedni, koptassátok le), segítsétek oldani a szituációt, hogy gördülékenyebben menjen a kommunikáció (nem fapofát vágni és mosolyogni a viccesnek szánt megjegyzéseken), megköszönni a figyelmességeket (mert ezek nem magától értetődőek) és ha nem jön be a srác (bár akkor mégis minek mosolyogtál rá?), akkor kíméletesen közölni vele, hogy mit is gondolsz. Ennyi az egész. Ugye nem is olyan nehéz és bonyolult a dolog?

2013. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7.32 nagyon jó!

annyit tennék még hozzá, hogy ez komoly részben a mi hibánk is. Sok az igénytelen állat, aki mindent megtenne egy nőért és behódol nekik. ahelyett, hogy beolvasna, ha éppen olyat tesznek, amit utálunk.

2013. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!