Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Lehel piaci Príma cba-ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petus23 kérdése:

A Lehel piaci Príma cba-ba dolgozik egy srác, akinek az alkarja tetovált, magas és nagyon kedves. Aki tudja a nevét lenne olyan kedves és megírná? Szívesen megismerném, csak személyesen nem merem megkérdezni!

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem hogy elmennél vásárolni és megismerkednél vele :D
2013. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örömmel venné,de csak ha a "Petus" az Petra és nem Péter :D
2013. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ma is ott voltam vásárolni és dumáltunk, de valahogy leblokkolok ha neveket kell kérdezni :D


és igen.. a Petus Petrát takar... :D

2013. máj. 15. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha megtudod a nevét akkor nem leszel félénk?
2013. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak az alkaraj tetovált?! Gyík!!! Most a 3/4es a menő.
2013. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

menj el csokiért mondván megkívántad :D

és kezdj el vele megint beszélni és kérdezd meg mikor végez :D ebből le kell neki esnie :D és ha bejössz neki elhív valamerre :D nah gyerünk indulj el most :) sok sikert :)

2013. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én közel lakom ahhoz a cba-hoz, megkérdezzem neked?
2013. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Buborék Fejü ***** válasza:
A sok nézelödö, vásárló pedig mi leszünk ott GyK emberek, akik suttyomban figyelnek :)))
2013. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
"leblokkolok ha neveket kell kérdezni" Akkor kérdezd meg mennyi a csirkefarhátnak kilója!
2013. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nem tudom, olyan típus vagyok akinek h ha bejön valaki akkor teljesen félénk lesz, amíg meg nem ismeri az illetőt... , amúgy meg elég nagy szám van szóval ha tudnám a nevét akkor a többit már elintézném... de hát ugyebár az első lépés a legnehezebb....! :)


ha megkérdeznéd nekem akkor azt nagyon megköszönném! :)

2013. máj. 15. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!