Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, tényleg nincs köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tényleg nincs köztetek olyan, aki el tudná fogadni, hogy a párja ilyen 165-170cm magas és kb.53-55kiló?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, hogy ne is csajozzak, addig amíg nem lesz munkám, pénzem a gyúrásra, rendes étkezésre?

Csóró vagyok és csak fekvőtámasz meg a két súlyzóval mennek a gyakorlatok, illetve hasra szoktam még csinálni hasprést.

De ezek nem tömegre mennek ugye, hanem erőnlétre és szálkás alkatra, ami már nekem amúgy is megvan, de ilyen pici tömeg mellett én úgy látom nem vagyok elég a csajoknak. Bár még az is lehet, hogy az arcommal van bajuk, mivel elég nagy orrom van és a füleim is elállóak.


2013. máj. 11. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig a külsőre akartok fogni mindent, hogy ez nem elég a csajoknak. Persze, célszerű kihozni a legtöbbet magadból, és dicséretes hogy edzel. De mivel magaddal nem vagy megelégedve, ne várd hogy más meg legyen veled. Először önbizalomra volna szükséged, ha az megvan, akkor lehet csajozni, és akkor az is össze fog jönni.
2013. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 168 vagyok és volt már 160cm-es barátom, nem volt helyes amúgy tipikusan ez az " elmész mellette az utcán" pasi, viszont irtó jó humora volt, határozott volt, érett, értelmes!, őszinte szóval attól függetlenül, hogy hogy nézett egy nagyon jó pasi volt. Tök jó, hogy sportolsz meg próbálsz változtatni(tényleg kevés a súlyod) de közben próbálj meg belülre is "edzeni":)
2013. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyen önbizalmad és viselkedj rendesen.

Sokan arra fogják, hogy azért nincs barátnőjük, mert alacsonyak. Ez nem igaz... Kisugárzás kell, önbizalom, gyengédség.

Dicséretes, hogy edzesz, csak így tovább. :) Majd megtalálod a megfelelő lányt, lehet, hogy akiknél eddig próbálkoztál, más volt az ideáljuk vagy valami.

2013. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De, a lányok sokkal inkább vonzódnak a vékony pasikhoz, mint a kövérekhez. Ez van. Én rettenetesen ocsmány vagyok, alacsony, és dagadt. Ezzel pedig csak undort tudok kiváltani a lányokból. Aki olyan undorító, mint én, ott már a belső értékeknek NINCS szerepük, szóval aki azt írja, hogy humorral, kedvességgel vagy intelligenciával meg lehet fogni a lányokat, az csakis az átlagos pasikra érvényes.
2013. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha kedves utolsó, neked nincs önbizalmad és magad is undorítónak gondolod saját magad, akkor jóhogy nem lesz barátnőd...

Párom 20 kilot hízott, amióta együtt vagyunk, de tojok rá, mert attól még gondoskodom arról, hogy ne veszítse el az önbizalmát. Talán így még sokkal helyesebb.

Mozogj, járj kozmetikushoz...

2013. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz, ha azt hiszed, nincs önbizalmam. De egész egyszerűen van egy reális önképem. Tudom, hogy mik az értékeim, és mik a hiányosságaim. Külső területén csak ez van, úgyhogy nem csoda, hogy MINDEN lány undorodik tőlem. Elképzelhetetlen, hogy valaki is egyáltalán bottal hozzámérne. Amúgy 20 kg az semmi. Rajtam kb 5-ször ennyi felesleg van. Sportolni meg egészségügyi okok miatt nem tudok, és csak akkor tudok fogyni, ha gyakorlatilag éhezem, és akkor is csak nagyon lassan.
2013. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon megkeseredett ember vagy, ez inkább taszító, mint a külső. A koplalás semmire se megoldás, úgy visszajön a duplája, hogy öröm lesz nézni... Szerintem egy orvos simán tudna neked olyan egyszerű mozgásformát ajánlani, ami segít. Elhatározás kérdése.
2013. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!