Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagynom kellene igaz? Rám írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kellene igaz? Rám írt egy srác, beszélgettünk stb. Mindig utalt arra, hogy találkozzunk, konkrétan 1x hívott el valahová, de én akkor nem tudtam elmenni.

Figyelt kérdés

Azután még beszélgettünk, de már nem hívott sehova, ha én írok akkor visszaír, de annyira nem közvetlen már a viszonyunk.

Biztos 1 voltam a sok közül! És már talált mást...


2013. máj. 15. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez általában ilyen, hogy ha azt érzed, hogy nem érdekled, akkor így is van!

Ajánlom a Nem kellesz eléggé c. filmet, komolyan, nekem nagy tanulság volt!

2013. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én besértődtem volna...:D
2013. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Viccen kívül ez az egyetlen biztos megoldás.
2013. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ők az utalást is már konkrét randi elhívásnak veszik...

Velem is volt, a srác csak annyit kérdezet mikor végzek másnap, válaszoltam, hogy nem tudom, és kész ezt ő már elutasításnak vette..

Szóval lehet azért ilyen, mert te sokszor "elutasítottad"

2013. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!