Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még nem volt barátnőm és pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt barátnőm és pár napja találkoztam egy lánnyal randiztunk megcsókoltam (első csókom) de rosszul? (többi lent)

Figyelt kérdés
Privátba kérhetek segitséget ilyen téren?

2013. máj. 15. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
mivaaan?
2013. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem találtad el a száját? Az orr alatt keresd!
2013. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt elbasztad... ne és? :D Lesz következő meg következő meg... :) Majd belejössz! :)
2013. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pls. írd le, h lehet azt elb*szni, mert én se vok tapasztalt, de az nem olyan, mint h nem áll fel, s ezzel bukod az egészet. Bár egyféleképpen el lehet, ha ki van vágva a nyelved, úgy nehéz. Előző életemben ez volt velem is. Hát kihagytuk a csókos részeket.
2013. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!