Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A bátyám 26 éves, de még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám 26 éves, de még soha nem volt barátnője, ezért gondolom hogy még csak csókolozni se csókolozott. Hogyan vegyem rá hogy csajozzon?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy miért,pedig tudom hogy tetszenek neki a lányok,és nem meleg,ez tuti.Bulizni se szokott eljárni,de a bulin kivül egy csomó hely van ahol lehet ismerkedni.Hogyan vegyem rá végre hogy csajozzon?
2008. jún. 17. 17:32
 1/10 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy 29 éves haverom,akit egyszerűen nem tudok kimozdítani otthonról,pedig ő is mondja hogy milyen jó lenne neki egy társ.Dehát meg kéne érteniük,hogy az ajtón senki nem fog kopogtatni,muszály eljárniuk néhe ide-oda!
2008. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez értelmileg érettnek kell lenni, hogy fel fogja hogy ha nem próbálkozik akkor nem is lesz eredménye. Sajnos erre neki kell rájönnie mert ha más mondja neki úgy sem hiszi el
2008. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 22 éves húgom van, aki meg nem pasizik, pedig írtó csinos, ad magára. Össze kellene hozni őket. ;)
2008. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Programozó vagy WOW függő?:)
2008. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknél ehhez tényleg meg kell érni. Én 24 éves koromra érettem meg arra, hogy párt keressek. Addig tök jól elvoltam egyedül. Persze érdekeltek a lányok, de olyan macerásnak tűnt az ismerkedés. Most már persze nem tudnék meglenni párkapcsolat nélkül :)


Szóval ha a bátyád nem akarja, akkor nem érdemes eröltetni, mert csak rosszul fog elsülni a dolog és többet ártasz vele. Hagyd rá, az ő élete, elég idős már ahhoz, hogy ilyen elhatározást egyedül is meghozzon.

2008. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

24 vagyok és lány, ha jól néz ki vállalom, én sem nagyon járok sehova :D

Egyébként szerintem egy pasit semmire nem lehet rávenni, ha nem akarja úgyse fog eljárni sehova, kár a gőzért.

2008. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyu. Ha a tesód magától nem akar bulizni menni és csajozni, akkor szerinted te változtathatsz ezen? Lehet hogy nem érdeklik az ilyesmik(itt nem arra gondolok hogy buzi lenne). Csak egyszerűen nem érdeklik a lányok.
2008. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért te sem tudsz mindent a bátyádról, pl honnan veszed hogy nem csókolózozz meg ilyenek, nem tudom te hány éves vagy ,de tuti nem vagytok mindig együtt, szóval azért mert még nem vitt haza csajt vagy nem számolt be róla, leht hogy voltak futó kaladjai, meg hát csókolózni is lehet, anélkül hogy járnál valakival, Szerintem hagyd, ne szállj rá és ne akard mindenáron összehozni valakivel, csak idegesítené.
2008. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem baj, ha valaki nem ismerkedik, szerintem...
2010. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem homi úgyhogy haggyad XD
2012. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!