Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne jeleznem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne jeleznem neki hogy nagyon tetszik, meg azt is, hogy hogyan kéne elhívnom valahova? Nagyon teszik és nem tudom, hogy hogy kéne lépnem. (Még nem volt barátnőm és abszolút nem vagyok tapasztalt a témában, úgyhogy trollok kíméljetek x) ).16/f

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a gond, hogy van egy lány, akivel egy osztályba járok, de nem tudom, hogy hogy kérdezzem meg. Jól kijövünk és nagyon sokat tudunk beszélgetni. Eddig általában én írtam neki, de mostanában nem tudom hogy mindig én kezdjem el a beszélgetést, mert már annyiszor én kezdtem vele chat-elni hogy szerintem ez már zaklatás és már nincs hozzá bátorságom. xD :( na mind1...De amúgy tőlem mindig kikérte a véleményét hogy szerintem melyik a legjobb kép róla. De ezt kb 1 hónapja csinálta már. :(

Másik probléma pedig az hogy van egy köcsög osztálytársam, aki minden csajra nyomul és azt aki nekem tetszik, azt állandóan lefogja, meg taperolja és ez rohadtul felidegesít.

Szerintetek hogy jelezzek neki hogy nagyon tetszik?

Légyszíves normális válaszokat adjatok, mert azok most nagyon jól jönnének. :(

(Szerintem még mindig érdeklem, de nem szoktunk mostanában beszélgetni)


2013. máj. 17. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg iskola után és kísérd haza. Ezt csináld meg többször, aztán kérdezd meg, hogy nem találkozhatnátok e máskor is. Ha benne a van, akkor a többi már megy magától.
2013. máj. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Buborék Fejü ***** válasza:
Beszélgess vele többször. Ha beszélgettek, mond neki, hogy tanácsot szeretnél kérni töle és kérdezd meg, hogy szerinte milyen lány illene hozzád. Esetleg vezesd rá, hogy örülnél ha olyan lányt találnál mint ö.
2013. máj. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia Laci vagyok.

Van kedved valamikor beülni valahova?


De ha nem vagy olyan akibe 2 mp alatt belezug a csaj akkor beszelgess vele, hogy ismerjen meg.

2013. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Az első kommentelő ötlete tetszik. :)
2013. máj. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!