Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nocsabasz pasi meg a szerelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nocsabasz pasi meg a szerelembe eses? Mit gondoltok, lehetseges?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen pasim.
2013. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges... Ha szingli vagyok én is fűzök csajokat, hiszen valahogy ki kell húzni a köztes időt, de ettől függetlenül voltam már szerelmes és remélhetőleg még leszek is és akkor hűséges voltam :) 23/F
2013. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de még mennyire:DD Volt szerencsém ilyenhez, pedig én csúnya, nagyszáju vagyok:DD
2013. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Lehetséges. Csak nem biztos hogy hűséges is marad. Hamar ráun a megszerzett "prédára" és tovább áll! :)
2013. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amit az előző ír az nem igaz, akkor nem szerelmes.
2013. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Solitude ***** válasza:
43%

5.

Dehogynem igaz! Pont azért nőcsábász! Ha nem így lenne, akkor Ő is átlagos pasi lenne.

2013. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát próbált befűzni egy ilyen pasi, pláne úgy hogy barátnője is volt. :D Nem kérek belőle köszönöm. HA vele megcsinálja velem is megcsinálhatná bizalom nélkül meg oda az egész
2013. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, van rá kb. 0,01% esély. Ha netán mégsem, akkor te leszel az újabb trófeája.
2013. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, de szerintem is kicsi az esely, es mindenkinel mas. Ha van egy pasid most aki minden heten massal van, eppen most rajtad van a sor es te meg akarod tartani akkor semmi esely.

Ha mar alapbol ugy megy hozzad, hogy letelepedni akar akkor nagyobb, de az sem garantalt, mert a regi elet visszakacsinthat a sok pozitivumaval.

2013. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Na, álljunk meg egy szóra! Alapvetően minden pasi nőcsábász. (Lehet tiltakozni, de ha igazán őszinték akarunk lenni, be kell látnunk.) Persze mindenkinek megvannak a maga korlátai, (előnytelen külső, félénkség, morális gátlásokk, stb) amik behatárolják e nemesnek éppen nem nevezhető tulajdonságunk kiterjesztését. De a legmegátalkodottabb nőcsábász is csak addig az, amíg meg nem találja az igazit. És csajok, elhihetitek, az ilyenekből lesznek a leghűségesebb férjek, és legjobb apukák. Ők ugyanis nagyon jól megtanulták, hogy a nők csupán fizikai síkon semmi újat nem tudnak adni az ágyban. De az az egy nő, akit szeretünk, na az mindennél többet tud adni.
2013. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!