Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jelezzem egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem egy lánynak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Már találkoztunk egymással párszor. Hogyan tudnám jelezni, hogy tetszik nekem, és többet akarok tőle, mint barátság?

Én 15/F, ő 16/L



2013. máj. 17. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
menj oda hozzá és mond meg neki, ne tökölj
2013. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jöhetnek még további ötletek! ;)

2013. máj. 18. 20:11
 3/7 OoVvSs ***** válasza:
100%
nincs több 5let! az első jól mondja és amúgy minden lány örülne ha egy pasi csak úgy odamenne és elmondaná neki, h tetszik (lány vagyok)
2013. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Jaja.Mi lanyok orulunk ha szemtol szembe elmodjak nekunk.Semmikepp se egy haverod mondja el!!
2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
csakhogy azért nem mindig...kis bókokkal kezdj,és egyre jobban tudasd vele,hogy mi van(egyik b.nőm ezért nem haverkodik két fiúval sem,mert hirtelen odalökék neki,h járnak-e,és teljesen eltaszította magától őket...)
2013. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jocoka360 ***** válasza:
Rugd mellbe meg lesz hatodva de a lendulet es az erosegg szamit!!!
2013. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lányvagyok. Ha látod hogy a lány rádmosolyog mosolyogj viszza, ha valami frizurával megy iskolába akkor: szép a hajad!, szemkontatktus legalább 3 másodpercig és mondom ha mosolyogtok egymásra szemeztek vagy ilyesmi akkor mondmeg neki hogy tetszel! Lehet hogy nehéz hozzá oda menni hogy tetsszel, de ha kis jeleket muatat a lány is,akkor befogjönni!
2017. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!