Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idén másik iskolába jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén másik iskolába jöttem (7. -es vagyok) és nagyon tetszik egy lány. Hogyan jelezzem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
első nap nem szólt hozzám az iskolába senki de mikor ebédelni mentem egyedül akkor az asztalukhoz hívtak pár barátnőjével ekkor kezdődött egész egy kedves lány annyira kedves egy rossz szava nem volt még senkire és semmire kicsit már túl kedves, azóta is eggyütt ebédelek vele társaságban már vele és egy barátnőjével össze is találkoztunk véletlenül a média marktban nem tudja hogy tetszik nekem csak azt hogy valaki tetszik nekem az osztályból.

2012. okt. 20. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ééééédes.

Hát, először mondjuk apró kis jelzésekkel add a tudtára. Tegyél valami kis meglepit a padjára, mosolyogj rá sokat, aztán kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve elmenni veled valahova, de persze a barátnője nélkül.

2012. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ugy mind ahogy a masik suliba csinaltad :)
2012. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt. Nekem tavaly ilyenkor volt egy tábor és ott tudtam közel kerülni hozzá 4 nap alatt. Miután vége lett, megmondtam neki mit érzek, és ő is ugyan így gondolt rám. A lényeg: Ne siesd el! Ha úgy érzed, hívd el moziba, vagy pizzázni! Csak nyugodtan.
2012. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá sokszor és próbálj több időt vele tölteni. Ha meg nem tetszel neki akkor is csak az önbizalmát növeled azzal hogy látja hogy van olyan fiú akinek tetszik.Szóval csak jól sülhet el a dolog. Sok sikert!:)
2012. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csirke19 válasza:

Elsösszőr beszélges vele majd hívd el egy csodálatos helyre ahol ketten vagytok és mond el neki szemtől szembe!!!!:D nekem be vált és 2,5 évig jártam vele


16/F

2012. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

arra már gondoltál, hogy ha neked tetszik, akkor az iksolából 50 másiknak is, sőt nyolcadikosoknak is, nem beszélve azokról a kicsitidősebb pasikról, akik máshonnan ismerhetik?


sorry, de a lányok nem a velük egykorú fiúkat komálják.

2012. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!