Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Elso vagy masodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Elso vagy masodik randi utan milyen szoveggel koptattatok le a fiut?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
meg mondom neki kerek perec hogy szerintem ne folytassuk mert én nem érzek semmi olyat iránta.
2013. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha valami nem stimmel,akkor azt már a randi folyamán elmondom őszintén,nem szeretném senkinek sem húzni az idejét.meg bejátszani azt,hogy randi után elköszönünk,és majd ha újra randira hív,akkor lekoptatni. inkább egyenesen,akkor
2013. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Ha valami gáz van a sráccal, akkor még randin elmondom, őszintén, hogy ne húzzuk egymás idejét. De amúgy én csak olyan emberekkel megyek randira, akit már egy kicsit ismerek, és tudom, hogy nem defektes. Amúgy légy őszinte! A "most egyedül akarok lenni" és a "még nem hevertem ki az előző kapcsolatom" a pasiknak is nagyon átlátszó.:D
2013. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
es akkor mivan ha atlatszo?egy lekoptatas nem lehet nem az mivel az..nem teszhet mindenki mindenkinek es nem kell mindenkinek osszejonnie a masikkal csak azert mert sajnalja
2013. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem úgy koptatott le, hogy azt mondta 3 hétig, hogy nem tudja hogy ér rá. Már amikor először mondta akkor se hittem el, csak kíváncsi voltam meddig húzza...
2013. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!