Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki hogy elhittem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy elhittem minden hazugságát és teljesen beleszerettem?

Figyelt kérdés

Hülyített engem egy pasi több hónapig. Nekem ő alapból tetszett, szóval nem volt nehéz dolga. Kedveskedés, bókolás, szerelmes üzenetek. Imádtam. Szexig nem jutottunk, de azt megtudta hogy oda vagyok érte, mert egy pillanatban kimondtam hogy "én azt hiszem szeretlek" De kiderült hogy mellettem más lányokkal is találkozgatott, gondolom mivel engem nem sikerült megd*gni, így őket...


Megszakadt minden kapcsolat köztünk.


Nagyon ciki vagyok? Olyan égő ha valakinek ezt elmondja hogy szerelmes lettem belé...


2013. máj. 19. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ciki vagy
2013. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki sok nő/pasi esik ilyen csapdába.
2013. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ő egy f*sz, h hülyített nem neked kell rosszul érezned magad.
2013. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem te vagy ciki hanem az ilyen emberek... ezért nem találnak a rendes srácok párt mert az ilyen s*ggfejek kellenek a nőknek. :)
2013. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked rossz, de miért lenne ciki? Te is csak emberből vagy.
2013. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert az jár a fejemben hogy elmesélni XY-nak hogy "Fúúú annyira kajálta amiket mondok hogy nem igaz" mondjuk jobban belegondolva ha van esze akkor ezzel nem dicsekszik hogy mekkora hazudozó....


Meg elgondolkodtam hogy vajon tudatosan hazudott? Hogy mikor szédített a szép szövegeivel, gondolt-e arra hogy "Na oké ezt is bevette ez a buta liba?" Nagyon égő ez.


Mondjuk az talán mégcikibb lett volna ha le is fekszem vele...

2013. máj. 19. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
hova valódi vagy ? mert pár napja hallottam hasonló sztorizást errefelé
2013. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiú vezetéknevének nem ,,M" a kezdőbetűje?
2013. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!