Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyek türelmes még, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek türelmes még, vagy hagyjam azt, aki még mindig gondolkodik rajtam?

Figyelt kérdés
10 hónapja "ismerkedem" egy férfivel (én 31,ő 34). Az elején mondta,hogy nem szeretne kapcsolatot. Belementünk abba, hogy nagyon sokat találkozunk, de csak bulik, ismerjük egymás baráti társaságát, de csak ketten is szoktunk menni. Volt csók, szex is halad már előre persze én kezdek belemenni érzelmileg. Nincs akadály köztünk, minden stimmel úgy érzem, szinte ugyanaz az értékrendünk, humorunk. Én vidéken lakom, ő Budán de a minimális távolság nem volt soha probléma. Mind a két helyen tudtunk találkozni eddig. Mivel amúgy jól megvagyunk, én úgy érzem tényleg szerelmes vagyok. Néha szóba jön, hogy akkor most mi legyen velünk (10 hónap bulizás és összesen 3 együtt alvás után, mert az elején nagyon féltem attól, hogy mi lesz szex után és nem adtam magam).De a szex is jó eddig nagyon és nem is akar lelépni, hanem ezt így folytatni. Viszont én azért már nem ezt keresem de így nem is tudok továbblépni. Ő sokat csalódott korábban, azt mondja fél belemerülni ebbe. Szeretnék szeretettel hozzáállni így nem tudom most legyek még türelmes és majd megszokja, hogy milyen szép és jó együtt lenni valakivel, vagy hagyjam, mert ha eddig nem, ezután sem fogom tudni belőle ezt kiváltani? Taktikázni nem szeretnék, hogy eltűnök és akkor majd odalesz. De nem tudok dönteni. Mardos az a kétely, hogy ha megszakítok minden kapcsolatot, akkor nem voltam türelmes!

2013. máj. 20. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad vele, akkor legyél türelmes. Az ultimátummal pont az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél.

Kérdés, hogy valójában milyen változást szeretnél elérni a jelenlegihez képest? Összeköltözés? Vagy csak azt, hogy mondja ki, hogy ez egy kapcsolat, hogy érzelmei vannak? Ha kimondja, attól miben lesz más, mint a mostani helyzet?

2013. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan változást, hogy például nappal is találkozzunk néha, mert eddig kizárólag éjszaka. Soha, egyszer sem nappal. Hogy el tudjam vinni a szüleimhez és viszont, hogy a gondokat is megosszuk egymással, ne csak éjjel, bulihangulatban ismerjük a másikat, ha valami társasági eseményre kell mennem, ami elég sok van a munkám miatt akkor őt tudjam magammal vinni. Egyedül kóborlok ezeken majdnem minden hétvégén, mert mást meg nem akarok vinni. Viszont azt is érzem, ismer már kívül-belül és ha eddig nem tudott mellettem dönteni akkor miben lennék ezután más? Jelenlegi helyzet az az, hogy talán az elvesztésem rávilágítja, hogy mik is az érzései.
2013. máj. 20. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezeket a dolgokat apránként, észrevétlenül bevezetném. Pl. elhívnám egy társas eseményre (nem tudom, ezt próbáltad-e már). Ha hétköznapi dolgokról akarok beszélgetni, akkor elkezdenék róluk beszélgetni. Ezek ugyanis nem úgy működnek, hogy kimondjuk, hogy akkor mostantól "járunk", meg "komoly kapcsolat" és hasonlók, hanem előbb ki kellene alakulni, és HA működik, akkor ki lehet mondani, hogy akkor ez innentől komoly kapcsolat. De nem fordítva! Mert attól, hogy kimondotok bármit is, még nem fog másképp működni, attól fog másképp működni, ha másképp csináljátok! :)
2013. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam ezekre, csak mivel annyira kimondta, hogy nem akar komolyat és erre mindig ki is tér, ha beszélgetünk, hogy ő fél stb. Ezért nem akartam értetlen és rámenős lenni, hogy mégis elhívom ezek ellenére programokra. Plusz abból is kiindultam, hogy nem csak mondta ezeket, hanem valóban egyszer sem keresett nappal, hogy szeretne bármilyen akár fél órás találkozót... :(
2013. máj. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!