Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy fiú gyakran sír, mert a külseje miatt sokan gúnyolják, bántják és még egy lánynak sem kellett a fiú és emiatt öngyilkosságon is egyre többet gondolkodik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

azt hogy szánalmas..

nyugi én is sokat sírok és én nem csak gondolkodni szoktam róla ... magam is annak tartom.

2013. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
azt, hogy kezdje el olvasni a Bibliát
2013. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy talán nem ennyiről szól az élet, hogy találj egy barátot / barátnőt. Ha ennyire ráérsz, inkább kezdj el azon gondolkodni, hogyan tehetnéd magadat hasznossá.
2013. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Na nee, mégtöbb hülyeséggel tömni a fejét?


Bár olvasmányos műnek kiváló, és jobb, mint Tolsztoj.

2013. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Hogy ne gondolkodjon azokon a hülyeségeken.Öngyilkosságot felejtse el egy életre.

A bunkó gúnyolódó emberekkel ne törődjön.Nem érdemlik meg.


16L

2013. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

19:01 vagyok


Esetleg kép is jöhet :D

2013. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na és, ha igazuk van? Ha tényleg annyira csúnya ez a fiú, hogy sosem lehet barátnője, ha folyton csak a kigúnyolást, kinevetést kapja meg az elutasításokat, az már elég jel nem, hogy tényleg egy bűnronda valaki, akihez egy lány sem tud vonzódni.
2013. ápr. 21. 19:04
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Azt gondolom, hogy a sarkára állhatna és nem kéne tűrni, hogy gúnyolják! Van szád, szólj vissza!
2013. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

azt hogy gyenge jellem, és igazából nem azzal van a baja hogy nincs barátnője, vagyhogy a többiek csúfolják, hanem az hogy nem képes önmagával megbarátkozni, nem képes saját magát elfogadni.


az ilyen gyenge lelkű ember életképtelen, mert ha bármi baj éri akkor egyedül az öngyilkosságot látja majd kiútnak...

az ilyen emberek előtt két út áll ha nem hajlandóak megbarátkozni magukkal csak keseregni: az egyik az öngyilkosság, a másik a pszichiátria.



remek alany még a terrorista csoportoknak is, mert csak egy kis szeretet és törödést mutatnak felé egy ideig és máris kész a csoportért mindenre elszánt agymosott merénylő

2013. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Azt, hogy ez egy elég erős probléma, és azt, hogy sajnos nagyon gyakran előfordul, bár mostanában egyre gonoszabbul bántják egymást a gyerekek-kamaszok. És azt, hogy rettenetes, hogy egy kamasznak már azzal a nyomással kell szembenéznie, hogy minél hamarabb legyen barátja/barátnője, minél hamarabb veszítse el a szüzességét. Ezek gáz dolgok, és az is, hogy eljut valaki amiatt oda, hogy öngyilkos akar lenni, mert a fiatal társadalom, azaz a kortársai szerint ő lemaradt a normáikhoz képest. Ez gáz, hogy szabályozni akarunk olyan dolgokat, amiknek természetesen kell, hogy jöjjenek.


Az öngyilkosságon sok tinédzser gondolkodik, én anno kiírtam magamból versekben, de engedtem a nyomásnak, és összejöttem egy sráccal, aki igazán nem kellett nekem...ő szépen kihasznált (bár persze csak azt lehet kihasználni aki engedi), majd kidobott, ettől én egyrészt megerősödtem, másrészt összetörtem. A felszín erős volt és dögös, a belső pedig darabokban. A mostani párom segített összerakni az önbizalmamat, lépésről lépésre.


És az, hogy pszichológusnak tanulok, nemsokára az is leszek.



23 L

2013. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!