Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek így van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így van értelme?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel jól elbeszélgetek chaten meg minden.Első találkozót lebeszéltünk,de mielőtt eljött volna,akkor azt akarta,hogy én menjek hozzá,pedig ő erőltette a dolgot.Mondtam neki,hogy kizárt.Rá 1 perccel azt hozta fel,hogy akkor ne a hozzám közeli buszhoz menjek ki,hanem abba a megállóba,ami 1.5 kilométerre van az otthonomtól.Úgy érzem rejtegetni akar vagy szégyell...Végül neki állt feljebb,hogy ő képes lenne ennyit gyalogolni,én meg miért nem teszem meg.Eleve nem én találtam ki az egészet és így lehord.Most meg azt hiszi,hogy be is vagyok sértődve,de nem.Volt,hogy megjártam már az ilyenekkel és elővigyázatos vagyok csak.Volna értelme így megismerkedni vele?19/L vagyok,ő 20/F

2013. máj. 20. 15:46
 1/5 Vizéli László ***** válasza:
Abszolút nem. Én ha randizni hívok valakit az a minimum hogy a lány mondja meg mikor és hol lesz a tali.
2013. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi értelme!

A csávó egy lúzer,és esélyes hogy csak lukra játszik.....

2013. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lenne a logikus.Mondtam neki,hogy kiülhetnénk nálunk a parkba,mivel ünnepek vannak,így semmi nincs nyitva meg eleve falun lakom,csak a kocsma lenne,ahhoz nem fűlik a fogam első randin.Nem is értem hogyan gondolta,hogy majd én fogok oda menni hozzá,ő meg majd egyszer valamikor eljön...Ő erőlködik,aztán variál..:S Ha össze is jönnék vele,akkor szerintem ugyanez lenne,mint most és ezért nem akarom ezt egészet.Ha így kezd mi lesz később?
2013. máj. 20. 15:55
 4/5 Vizéli László ***** válasza:

Hát ha én lány lennék és így kezdene nálam 1 pasi az a szememben örökre eláshatná magát. Nem foglalkoznék vele a helyedben ha már így kezdi. 25/f


1. voltam

2013. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem én várok el túl sokat vele szemben.Nem voltam túl sokszor randin,de ez kicsit sok már..
2013. máj. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!