Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így egyáltalán van értelme elkezdeni vele ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy az életem nem mondható izgalmasnak.Általában itthon vagyok, heti 2-3x szoktam menni biciklizni, de akkor is általában egyedül letekerek 30-40 km-t és annyi, meg heti egyszer futok.A többi időmet itthon töltöm vagy gépezéssel vagy focizással a kertben.Suli után néha elmegyek egyik haverommal a városba, nézelődünk, leülünk egy parkba és beszélgetünk.Szóval nem egy izgalmas élet.És az a baj, hogy most van egy lány, aki tényleg szinte minden szempontból tökéletes lenne nekem, a múltkor találkoztunk először, amikor egyik délután pár osztálytársammal elmentünk egy parkba vizipipázni és ott találkoztunk egy lány társasággal, akik hárman voltak és odahívtuk őket.Na mindegy, szóval nagyon tetszik a lány meg minden, de nem tudom, hogy így lenne-e értelme belekezdeni az ismerkedésbe, hogy unalmas az életem.Meg ami még gond, hogy szinte senkivel nem tudok beszélgetni.Van egy-két ember, akivel könnyebb, de sosem volt még olyan, hogy úgy beszélgettem volna, hogy az idő csak úgy repült közben észrevétlenül.


17/F


2013. ápr. 30. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha találtál egy olyan lányt aki bejön minden téren, akkor vágj bele és dobd fel az életed :)
2013. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme?

Ha megismerkedsz ezzel a lánnyal, akkor már nem lenne ilyen unalmas az életed.

Itt a jó idő, lehet sétálni, pizzázni, fagyizni, mozizni, cukrászdába járni, vagy szórakozóhelyre, ha szeretitek vagy van kedvetek hozzá.

És én azt gondolom, ha az ember érdeklődő, befogadó, nyitott az emberek felé, akkor ha megtalálja a megfelelő partnert, akkor nincs gond a kommunikációval.

2013. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Egyáltalán nem gáz az életed! ;)
2013. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!