Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi számít még elfogadottna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi számít még elfogadottnak manapság egy szőrös mellkasú, hátú pasi?

Figyelt kérdés
Hónalj természetesen csupasz, illetve minimális arcszőrzet.
2013. máj. 20. 17:36
 1/6 Buborék Fejü ***** válasza:
Csubakka
2013. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátomnak még a válla is szőrös :) Nem ezen fog múlni, hidd el.


21/L

2013. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a mellkason engem nem zavar semekkora mennyiségű szőr, de a háton nekem nemgyerebe.


egyébként elfogadom, hogy vannak ilyen pasik, és ha valakivel megismerkednék, összejönnék vele, megszeretném, emiatt biztos nem szakítanék vele.

2013. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ok.24/L
2013. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Frigg ***** válasza:

Szerintem szexis a szőrös mellkas, az olyan... izgatóan férfias :P persze azért nem a "medve" kategória..

A hátszőr pedig.. nem tudom, az már kevésbé tetszik, de csak ezen nem múlana semmi.

Az pedig számomra kicsit furcsa, ha egy férfi borotválja a hónalját, de kinek mi :)

A szakáll-bajusz kombó, borosta kifejezetten tetszik.


23/N

2013. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a szőrös hát sose volt elfogadott mert az javitsatok ki ha tévedek de nem normális

de a fogalmakat is rakjuk rendbe: a csupasz mell neked a mesterségesen lecsupaszított illetve a "gyerekmell"

a szőrös pedig Thomas Magnum féle vagy minden ami a szó szors értelmében szőrös?

én szőke vagyok visszafogodtan szőrös értem ezalatt hogy csupasznak látszom csak ha intim közelségbe jön a csaj, akkor veszi észre hogy nem vagyok teljesen sima. én hova tartozom?

2013. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!