Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 26 éves pasi szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 26 éves pasi szűz, annak mit tanácsoltok, mit tehetnek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az nem biztos, hogy jó tanács, hogy ne keseredj el, majd csak rád talál a szerelem, mindenkire vár az. Mert ez nehezen hihető, ha eddig még csók és kézen sétálás sem volt egyetlen lánnyal sem. Igaz csak 8 próbálkozás volt csajügyben.
2013. máj. 19. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Menjen el egy buliba és szedjen fel részeg csajokat kezdésnek, gyakorlatszerzés céljából. Azok legalább nem fognak emlékezni, ha béna voltál.
2013. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dagadt vagy és alacsony? És 78%-os? :DD

(ha nem, akkor bocsi, de nekem az a 26 éves pasi jutott eszembe, aki folyton ezt irkálja magáról)


Sose add fel amúgy! :D Regisztrálj társkeresőkre, menj társaságokba, légy nyitott! :D Mindig próbálkozz, nyomulj, mert csak úgy érhetsz el eredményt.

2013. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahogy engem buliban is elutasítanak a könnyűvérű lányok is zsigerből. Nem, nem vagyok dagadt. De az arcom, hááát...
2013. máj. 19. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyi kérdést tettek már fel erről úgyhogy leírom röviden a lényeget


Változtass a külsődön vagy legyél pénzes,esetleg adj lejjebb az igényeidből

2013. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Külsőn, fejen hogyan lehet változtatni? Hátha tudtok valamit, amit én nem.
2013. máj. 19. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy hajstílusváltás vagy egy borosta nagyon sokat dobhat, hidd el.


Nekem lányként volt nagyon rövid hajam, most pedig hosszú. Teljesen más lett az arcom is.

2013. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ronda vagy, alacsony és dagadt"? :D

Bocs, ezt muszáj volt.


De most komolyan: mennyire vagy szégyellős, visszahúzódó? Hol szoktál próbálkozni?

2013. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pua könyvek,

gyúrás

siker

2013. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!