Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves lány vok és bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vok és bejön egy 14 éves fiú. Felvettem msn-re, de nagyon ritkán beszélünk. A suliban alig néz rám. Hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés

a fiú bmx-ezik,és msn-en max annyi h hogy vagy?

mit írjak neki?


2009. okt. 3. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Valószínű hogy nem érdekled.
2009. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne csinálj magadból hülyét, mert nem érdekled...
2009. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha msn-en sem igazán beszélgettek csak odáig juttok el,hogy hogy vagy? akkor ne erőltesd.

Suliba se köszön,nem néz rád=nem érdekled!

2009. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Töröld le az MSN-t és pasizás helyett tanuljál, h ne legyél 20 éves korodra egy kiégett semmirekellő akikkel most tele van az ország :)

24F

2009. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jó.de azért 10 ből 4szer nézrám.

azért még talán vhogy barátkozhatnék vele nem?

2009. okt. 4. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért néz rád 10ből 4x, mert bámulod :) Mert te 10ből 10x nézed. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Vannak jobb fiúk is, majd meglátod, akiket érdekelsz is!
2009. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ok köszi
2009. okt. 23. 09:38
 8/10 A kérdező kommentje:

de mostmár msn jobban beszélünk

elvileg az egyik bnőm felvette a pasit és megkérdezte h jófej vok -e?

és azt mondta h igen(de nem tom h lehet h azé mert h kedves legyen??:(

2009. okt. 23. 09:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj-jaj-jaj.

Elmesélek egy történetet: 17 éves voltam mikor megtetszett a suliból egy fiú. Teljesen oda meg vissza voltam tőle annyira tetszett. Felvettem msn-re.

Mai eszemmel visszagondolva gusztustalanul nyomultam: kb 2-3 naponta írogattam neki msn-en. Ő meg tisztára hülyére vett. Habár kedves volt, meg közvetlen, meg jókat hülyültünk, de csak szédített, mint utólag kiderült.

Ilyeneket mondott rólam mindenkinek, hogy csúnya vagyok meg hasonlók....(és azóta megtudtam, hogy egy szemüveges zsírgombóccal van együtt -_-" furcsa egy ízlése van...na de mindegy ez most.)

Szóval szerintem ne csinálja semmit, mert csak utólag megbánod, ha mégsem úgy alakul ahogy szeretnéd. Sőt, ez a dolog annyira mély nyomott hagyott bennem hogy azóta bizalmatlan lettem a férfiakkal...

19/L

2009. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. Több, mint valószínű, hogy nem érdekled. Ezzel nem tudsz mit csinálni, hiszen nem erőltetheted magad Rá. Szerintem ezt a 'jófejség' dolgot is udvariasságból mondta. Hacsak nem akarsz egy nagyon nagyot csalódni, felejtsd el.
2009. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!