Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ti hogy csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon bejön. Ma volt az első randink. Igazából az a helyzet, hogy nem biztos hogy ő is randinak vette a dolgot, mert előtte csak azt beszéltük meg, hogy találkozunk, hogy jobban megismerjük egymást. Na ezen a randin semmi extra nem történt, beszélgettünk, majd mennem kellett, puszival köszöntünk, megadta a számát is. Legközelebb majd hétvégén fogunk találkozni, és már nagyon szeretném, hogy összejöjjünk. Ti mit csinálnátok azon az ominózus második randin? Ölelés, csók, esetleg vinni neki csokit.. Ti mit csinálnátok ilyen esetben?

Köszi a válaszokat, sorry a hibákért. 17f


2013. máj. 21. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Az első randin próbáld a farkad a szájába tenni.

A másodikon kicsit lejjebb ,ha nem sikerül akkor még várj egy hetet.

2013. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az első randin már túl vagyunk, pedig megpróbáltam volna, így már ugrott az egész..:(


normális válaszokat, ha lehetséges

2013. máj. 21. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:
csoki
2013. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kedves vagy vele, esetleg tényleg viszel neki valami kis apróságot, pl egy szívecske alakú csokit, vagy egy szép szál virágot azzal a szöveggel,hogy eszedbe jutott,mikor a szomszéd kertjében megláttad és elloptad neki, vagy valami..

Ezek 'elavult' dolgoknak tűnhetnek,de az ilyen apró kis kedveskedések fontosak.

Mikor én elkezdtem találkozgatni a párommal, megemlítettem,hogy milyen gumicukrot szeretek, erre hozott nekem olyat. Vagy látta,hogy szeretem a Kubu innivalót, ezért volt hogy azzal a kezében várt :) kiírta a kedvenc előadóm minden zenéjét (az egyik számról a mai napig az a randi jut eszembe..:) )

Ezek nem nagy dolgok,de én pl tök örültem :))

2013. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vizéli László ***** válasza:
Ha a számát is megadta az már jó mert nem valószínű hogy le akar koptatni. Ha kedveskedni akarsz egy picit akkor én is valami bon bon szerű dolgot ajánlanék.
2013. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2013. máj. 22. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!