Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megőrülök már. Ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök már. Ti mit csinálnátok srácok?

Figyelt kérdés
egy lányt sem lehet magamhoz felinvitálni, mert mindenki egész nap itthon van. anyám du. 2től húgom 1től apámnál meg nem lehet tudni. az már csak hab a tortán h olyan a ház belső elosztása h mindent mindenhol lehet hallani...azt a kínos helyzetet meg nem akarom
2011. jan. 10. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj Te hozzá vagy nem tudsz mit tenni. Egyébként hány éves vagy?
2011. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős vagy, dolgozol-e már stb...


Én a helyedben meghívnám a lányt egy vacsorára. Szerintem sokkal jobban jön ki, ha nem egyből a lakásodba invitálod, pláne nem oda, ahol vannak még százan. Ne érts félre, nem akarlak megbántani, de szerintem jobban tennéd, ha egy közös programot szerveznél, ahol sokat tudtok beszélgetni, megismerni egymást. Itt úgy is ki fog derülni, hogy mire hajlandó a lány. Ha úgy látod a helyzetet (alkalomtól és helyzettől függően) 1-2-3 randi után menjetek el egy nyugodt kis panzióba, ahol CSAK ti ketten vagytok. Érezzétek jól magatokat, kapcsolódjatok ki.


Persze amit leírtam legfőképpen az anyagiaktól függ. Fogalmam sincs milyen helyzetben vagy, ezért lehet hogy amit leírtam nem ér semmit.


De egy biztos: ne ronts ajtóstul a házba. Ismerkedjetek, beszélgessetek. Hidd el, ha kialakul valami vonzalom kettőtök között meg fogja érteni, hogy nem a legmegfelelőbb ha hozzátok mentek, így lehet hogy ő maga fogja felajánlani hogy menjetek hozzá.


Sok sikert!

2011. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok és még iskolás, tehát a költségesebb dolgok kilőve :) igen, amúgy már beszélgettünk meg taliztunk, tehát valamennyire már ismerjük egymást és most vagyunk ott h elhívnám magamhoz. de hát a leírtak függvényében majd meglátjuk hogy alakul :) köszi nektek
2011. jan. 10. 01:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen problémáim! Egy lány sem lenne hajlandó feljönni hozzám...
2011. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó, hidd el előbb utóbb lesz rá alkalmad! :)
2011. jan. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a szitu. 16-17 évesen. Én akkori csajaimmal motelekbe mentünk 1 forint volt 2 órára vagy ha több pénzünk volt akkor 3000 egész éjszakára. Van számos ilyen motel Pesten. Szerencsére nem kellet sokáig ezt csinálnunk mert az ő szülei rájöttek hogy motelekbe járunk dugn* és akkor mondták hogy akkor majd inkább náluk mint motelban majd legfeljebb elmennek addig vacsorázni, szegények igen sokat jártak étterembe:D
2011. jan. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a motelre költött pénzeket is visszaadhatták volna :D :)
2011. jan. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!