Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kaptam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kaptam egy sms-t a barátomtól amit úgy vettem észre nem nekem küldött viszont az volt a vége, hogy csók.

Figyelt kérdés

Azt írta az sms-ben, hogy én jól vagyok ,de volt egy kis gond a munkám miatt stb majd kérdés - veled mi van? Csók.

Nekem is szokott ilyet írni de ez szerintem egy válasz.

Vissza írtam neki de ő csak egy nap múlva írt vissza. Már máskor is volt ilyen . Kérdezte, hogy merre vagyok? Majd irtam, hogy otthon.Erre irta, hogy menjek egy helyre ahová beszoktunk ülni inni. Én elindultam és amikor már majdnem oda értem mondta, hogy bocs de közbejöt v.mi és ne menjek. Mikor megkérdezetm, hogy ezt úgy nem nekem írta akkor felháborodott, hogy nekem írta és ne legyek féltékeny. Én reagálom túl vagy megcsal?


2009. máj. 1. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

háát...ahogy leirtad,hogy mit irt az smsben...szetm valakinek válaszolt az smsére!!!A leirtak alapján,kicsit furcsának találom a viselkedését!!!

Nem biztos,hogy megcsal...lehet,hogy egyenlőre másfelé kacsingat!!

2009. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez egy válasz! Ha megkérdezem akkor én vagyok a hisztis barátnő. De hát őszintén ez egy válasz úgye. Azért írtam vissza hát ha bevalja, hogy másnak írta de ezek szerint csak hazudni tud..
2009. máj. 1. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbi vagyok!Sztem valami nem kóser a barátoddal!!!Én is voltam hasonló szituban...csak ott mindig csörgették a pasimat szám nélkül,ha felvettem nem szólt bele!!A végén kiderült,hogy félrelépett a barátom,pedig együtt laktunk!!!Mindenképp érdemes utána járnod a dolgoknak!!
2009. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat! Az a legrosszabb, hogy én érzem hülyén magam. Én nem vagyok olyan aki ellenőrzi a pasiját stb de ez olyan szemét dolog ha nem akar velem lenni ok, de akkor miért kell átverni. Az első ilyen sms után én kértem bocsánatot tőle, hogy hisztiztem de ez már a 2. és most ezt szerintem nem lehet kimagyarázni. HA megkérdezem azt mondja nekem írta, szakítsak vele?
2009. máj. 1. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!