Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy alacsony, sovány fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony, sovány fiú miért ennyire értéktelen a csajok szemében, miért kell folyton gúnyolni az ilyen fiúkat?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy egy csaj sem képes vonzódni egy ilyen fiúhoz, hogy mindegyik szemében csak magas vagy az alacsony, de hatalmas férfiállat, nagy tömegű fiúk rúghatnak labdába, őket nézik csak férfinek, de attól még nem kéne kigúnyoni azokat a szerencsétlen, csúnya, alacsony, sovány fiúkat, elég baj az nekik, hogy ilyen selejtek.

2013. máj. 22. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

nem hatódtam meg :/ a soványság ellen lehet tenni, a rondaság ellen is


lustaságból és igénytelenségből nem is fog sok jó származni, tenni kell a dolgokért

2013. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert minden nap ide jön rinyálni
2013. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hé, hé! Az ilyen csajok debilek! Ne is foglalkozz velük!

Egyszer elvettem egy nálam egy fejjel alacsonyabb, vékony srác szüzességét és tök jó volt, nem volt semmivel sem rosszabb, mint egy magas pacák! :) Előbb-utóbb csak belebotlasz egy normális lányba!

2013. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
feladom:(
2013. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nők.... Mit vársz tőlük, törődj bele.
2013. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor most figyelj, mert csak egyszer írom le!A holnapi reggelid min. 4 tojás, ebéded min. 1,5 tányér ragu és 20 dkg főtt vagy sült csirke. Ezután elmész a kondiba vagy az uszodába, leúszol min. 40 hosszt(1000 m) vagy kondizol 2 órán át (mindenből 2x20). Ezt min. fél évig vagy 2 évig csinálod, és ha nem is nősz meg 2 méterre, legalább izmos leszel. A vacsora 30-40 dkg tetszőleges hús (lehetőleg marha vagy csirke).

Ihatsz proteint is, de az drága nagyon.

Naponta min. 2 liter víz, és napközben min 0.5 kg tetszőleges gyümölcs.

Biztos lesz, aki beleköt a válaszomba, de ez a minimum, ha izmos/szálkás akarsz lenni. Ha kigúnyolnak, akkor meg elvered őket.

2013. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!