Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak ilyen hazudozó pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen hazudozó pasik? Elvileg aranyos, udvarias kis visszafogott, közben egy akkora hazudozó hogy nem igaz?

Figyelt kérdés
Engem azzal fogott meg hogy egy aranyos, mosolygós, nem feltűnősködő srác. Én egy visszahúzódó lány vagyok, és velem felvette ezt a ritmust. De közben meg orrba-szájba lefektet mindenkit akit tud, csúnyán beszél, cigizik, iszik stb. előttem meg előadta a jófiút. És annyit hazudott hogy iszonyat. Én meg elhittem :D De képes ennyire megjátszani magát?
2013. máj. 23. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán átlehet látni egy ilyen tag műsorán, nem tudom mit pörögsz ezen? A fazonok 80%-a ilyen.
2013. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem ő volt az első "pasim" és annyira akartam...Ő meg nagyon hülyének nézett, úgy szégyellem magam hogy hittem neki :(((
2013. máj. 23. 07:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Igy jártál.Legközelebb jobban fogsz figyelni.
2013. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nehéz ezt csinálni, úgyis elhiszel mindent egy pasinak, ha elég jól néz ki.
2013. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet te egy ilyen jófiús reakciót váltasz ki belőle.

Belőlem már váltott ki lány jót is, rosszat is, szóval ne írd le ezért a viselkedéséért.


Másrészt ha mást szóban hazudott, akkor pedig azt te tudod eldönteni, mivel mi nem tudjuk, hogy ezek micsodák.... de éppenséggel lehetnek ezek félreértések is.


Persze képes lehet megjátszani magát, pláne ha te egy metakomunikációban tapasztalatlan ember vagy. Ha ez így van, akkor ezt a könyvet kezdésnek olvasd el:

[link]

2013. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"De nekem ő volt az első "pasim" és annyira akartam..."


Valószinűleg jól tudta, hogy mit akarsz/mit szeretsz. Éppen ezért játszotta azt. Másnak mást játszik el.

2013. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy jó csajozó alkalmazkodik a célponthoz
2013. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó megírta az igazságot :)


Nem akart ez a szoknyaherceg tőled semmit, törődj bele :)

De te okosabb lettél!

És igen, a fiúk nagy sutyerákok tudnak lenni, figyelj és tanulj! :)

2013. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazad lehet!

Alkalmazkodott hozzám, detto olyan volt mint én :D Pedig nem olyan! Tudom hogy a haverjaival milyen, hogy face-re miket rak ki stb. és azok teljesen más dolgok mint amiket velem csinált, vagy ahogy velem viselkedett. Pl első randin tiszta idétlen volt, na mondom mekkora gyerekes, akkor úgy voltam vele hogy de gáz vagy...És aztán ilyet többször nem csinált :) Csak értelmes dolgokról beszélgettünk, szóval tiszta más volt.

Meg igen, nagyon durván azt hozta amit vártam. De próbáltam azt mondogatni hogy "Biztos ez az igazi oldala, az az álca amit kifelé mutat a haveroknak" de neeem....az az igazi amilyen a haverokkal.


És ez is igaz hogy sokat tanultam tőle, ez egy nagyon jó megfogalmazás. Megtanultam hogy pasinak ne higgyek soha :) meg mik azok a szövegek és viselkedések amit egyértelműen kamuk. Pedig sok cikket elolvastam és így is rájöhettem volna. Túl hirtelen rámzúdította hogy mennyit jelentek neki meg tetszem neki stb. Már akkor is fura volt mondjuk, de mondom ismerem már 1 éve valamennyire....


Naiv vagyok.

2013. máj. 23. 17:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Nanana, azért a másik végletbe se csússz bele, a tinimagazinok cikkeit pedig felejtsd el kérlek. :)

Akkor már inkább irány a könyvtár, és kicsit értelmesebb, és szavahihetőbb könyvek a témában...

És a kollektivizálást se kezd el, egy tapasztalat miatt, viszont az jó, hogy tudod melyik viselkedés, mit takarhat a továbbiakban.

De ha a következő szerencsétlen kedvesen közeledik hozzád, nehogy elutasítsd emiatt a fiú miatt :)

2013. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!