Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy a szépség relatív és egy csúnya lány szemében egy csúnya fiú is helyes, ellenben egy szép lánynál még az átlagos külsejű fiú is rondának számít vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés első fele igaz, a második már nem általánosítás. Egy szép lánynak is tetszhet olyan fiú, aki az embere mondjuk 90%-a szerint csúnya, illetve egy sokak szerint csúnya lány sem biztos, hogy "megelégszik" egy szerinte csúnyább vagy átlagos pasival. Na, nem biztos, hogy érthetően írtam le, de bármilyen külsejű embernek tetszhet bármilyen külsejű ember, lehet benne valami különleges, szexepil vagy kisugárzás, ami miatt bejön neki, esetleg tényleg helyesnek/szépnek látja, ahogy van.
2013. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
* a második már nem, általánosítás. Hülye vessző, hogy meg változtatja a tartalmat :)
2013. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Az igaz, hogy a szépség relatív, a többi része ökörség. Az, hogy az illető hogy néz ki, az nem befolyásolja a látását:D Mindenki mást lát szépnek, mint ahogy mindenki másmilyen zenét szeret.
2013. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A szépség relatív kifejezés nem ezt jelenti.
2013. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor mégis miért van az, hogy engem minden szép lány lekoptat, ellenbena csúnya lányok meg maguktól is tapadnk rám sokszor, illetve miért van az, hogy a szép lányok csak szemezni szoktak velem, de nem kezdeményeznek nálam, míg a csúnyák simán megteszik és ők legalább helyesnek is tartanak engem, míg nem egy szép lány rondázott már le, na most ezt ki érti?
2013. jan. 17. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja, hogy ez a kérdés is az az önsajnáltatós fajta? Te komolyan azt várod, hogy a lányok kezdeményezzenek? Irigylem az egyszerű világot, amiben élsz. Vannak a szépek, meg a csúnyák, azt ennyi? Hány éves vagy?
2013. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

# 6/6


Ez nem önsajnáltatás! Egyszerűen érthetetlen a mai lányok viselkedése, nem látok át rajtuk, nem értem őket.

2013. jan. 17. 15:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van.A csúnyábbak egyértelműen kezdeményezőbbek(talán mert nem veszem észre őket,és ezt észreveszik) A szépek pedig maguktól nem fognak hozzád menni,mert nagyon jól tudják magukról hogy nem csúnyák :D és nem akarnak nyomulni sok esetben.Fiú dolga a nyomulás..
2013. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
6-os vagyok. Neked érthetetlen a viselkedésük. Mert Te eddig látsz: Vannak a csúnya lányok, meg vannak a szép lányok.
2013. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas hülyeség. Mert akkor mindenkinek van egy szintje, és aki lejjebb van, az tartsa a távolságot? Én mellesleg lány vagyok, és nálam nem szebb lányt hallottam már szerintem kifejezetten helyes fiút lerondázni. Na ezt add össze!
2013. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!