Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 fölötti (kevesebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 fölötti (kevesebbnek nézik) pasasnak van esélye gyermektelen nővel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem csak, mert általában egy 40-45 közötti férfihoz nagy valószínűséggel nem vonzódnak a nagyon fiatal lányok (fordítva persze menne a vonzódás :))), viszont aki korban hozzá illik, az általában már túl van a családalapításon és van egy-két gyerek is. Persze nyilván más, ha vannak is, de már nagyok a gyerekek.

És mi az a legfiatalabb női korosztály, ami még elmegy, hogy ne nézzék "pedomacinak"? :)


2013. máj. 23. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

25 vagyok, nemrég megtetszett egy 45 éves pasas, akit nem néztem többnek 38-nál. ha nem lenne senkim, és elhívna randizni, igent mondanék. de ez teljesen egyénfüggő, minden negyvenes férfi nekem se kéne.

szerintem ne zavarjon, hogy pedomacinak néznek, próbálkozz be a lánynál/nőnél, aki megtetszik. ha neki nem fekszik a dolog, akkor úgyis lekoptat. csak kitartás, ne keseredj el, ne add fel. és ne kezdj fiatalkorúakkal.

2013. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Persze, hogy van. De jól meg kell gondolni, mi az a korosztály, ami még Neked is belefér. Ha jól nézel ki, 19-20 éves csajokat is simán megkaphatsz, de párkapcsolatot nem érdemes kialakítani velük.

Neked azt kellene eldönteni, hogy szeretnél e gyereket. Ha igen, gondolom 1-2 éven belül. Szóval olyan korú nőt kellene választani, aki hasonlóan tervez.

Olyan 25 alá nem mennék a helyedben.

2013. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

ha ennyi idős vagy, akkor ez nem kérdés és megoldod

amúgy attól függ mi az elképzelésed, szex v. párkapcsolat

elsőnél semmi gond, a másodiknál ha nagy a korkülönbség v Te fiatalodsz hozzá v ő idősödik hozzád, ezzel ami nehéz N

2013. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vizéli László ***** válasza:
56%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha sex-re kell akkor arra jó a 20 éves is. Ha komolyabbat akarsz akkor én feljebb tenném a korhatárt olyan 30 körülre. A fiatalabbak már más világban nőttek, más az értékrendjeik ami egy kapcsolatban bizony kiütközik. Én ha most 25 évesen választhatnák nálam fiatalabb ill idősebb nő közt inkább az idősebb kellene. Persze vannak kivételek. F/25
2013. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát az egyetlen szempont egy nőnél, hogy ne legyen gyereke? Ezért inkább te magad kezdesz "gyerekekkel"... Persze, csinosak a 20 évesek, de az a negyvenes pasi, akihez elég "érett" egy 20 éves csaj, az valószínűleg sokkal éretlenebb a saját korosztályánál.
2013. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szégyen ide, szégyen oda, de én is elég lökött (is) tudok lenni. Simán szótértek a huszon és koraharmincas korosztállyal :)))
2013. máj. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!