Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak mit szeretnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit szeretnek egy kissé hideg, tartózkodó nőben?

Figyelt kérdés

A kolleganőmről van szó. Én egy vidám, nagyon közlékeny csaj vagyok, próbálok mindenkivel barátságos lenni.

A kolleganőm pedig egy hűvös nő, aki nem sokat beszél, ugyanakkor nagyon ki lehet hozni a sodrából. Szóval nem ilyen szende, balek típus.Már nem először veszem észre, hogy érdeklődnek iránta a paik? Mi a titka? Szép, csinos, de egy mosolytalan (igaz udvarias) nőben mi ennyire vonzó? Nem savanyű a szőlő, csak kíváncsi vagyok.


2013. máj. 24. 21:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
pasik (jav.)
2013. máj. 24. 21:35
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de mégsem vagyok népszerű a pasiknál :D

Szerintem nem szeretik az ilyeneket.

2013. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azután is érdeklődnek utána, ha kiderül róla, hogy milyen?
2013. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én semmit, tartózkodom az ilyenektől!
2013. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy irántad is érdeklődnek, csak az annyira nem tűnik fel
2013. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyok a csö... me.. akarom mondani a kebl.. elég művelt és intelligens lehet.
2013. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Őszíntén szólva ennyiből semmit nem tudni.
2013. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert valakinek ez jön be. Ez van. Én is jobban szeretem a hozzá hasonló embereket, mert én is ilyen vagyok.
2013. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jégkirálynő effektus.
2013. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A férjemnek volt egy ilyen nő az életében, egy közös kolléganőnk, mielőtt még összejöttünk volna. Vonzotta... egy darabig. De utólag azt vallotta, hogy nem tudna vele semmi komolyat elképzelni.
2013. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!