Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás után mindenféleképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás után mindenféleképp ajánljam fel, hogy kifizetem a részem? L

Figyelt kérdés
Ha például kajálunk, iszunk valamit... szóljak a srácnak, hogy majd én kifizetem a részemet, (már csak udvariasságból is) vagy hagyjam szó nélkül, hogy ő fizessen?

2013. máj. 25. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

hagyd


a viszonzás nem pénzbeli

2013. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, aztán ha elfogadja, legalább nem kell mégegyszer randiznotok.
2013. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Én mindig felajánlom, de sosem engedték még eddig.
2013. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szólj, hogy fizeted a sajátod! Ha nem hagyja, akkor nem hagyja, köszönd meg neki, de kapásból soha ne várd el, hogy majd ő fizet... (Vagy hát ne érezze ezt, hogy te ezt várod.)
2013. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én rossz néven venném ha egy lány ezt mondaná.

Inkább legközelebb hívd meg te valamire vagy ami még jobb hogy főzz neki, hívd el magadhoz egy vacsorára.

2013. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom fizesd e a részed, én 1szer megjártam ezzel.


Elmentünk jégkorizni. A cipőbérlés + pályahasználatot is ő akarta fizetni, de mondtam neki, hogy a felét én állom. Ebből az lett, hogy az én visszajárómat is ő tette el, mármint a srác. 500Ft nem nagy pénz, de nem is a pénz miatt esett rosszul, hanem ha már az első randin ilyen, akkor később milyen lesz? Nem szóltam neki semmit, ő jól érezte magát, az én hangulatom elszállt.


Én azért nem szeretem, ha a srác állja a teljes költséget, mert (ez az én dilim sajnos) akkor úgy érzem, h tartozom neki emiatt, és lekötelezett. Azt pedig nem akarom.

2013. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!