Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Változhatok még, vagy örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhatok még, vagy örökre lúzer leszek?

Figyelt kérdés
24 vagyok. Több mint 5 éve nem volt senkim. Szoktam próbálkozni, de sosem jön össze.. Van akivel egy kis kavarás összejön, de járni soha senki nem akar velem. Egy utolsó vesztesnek érzem magam. A környezetemben mindenkinek teljesen természetesen, gond nélkül megy az ismerkedés, nincs semmi problémája vele, egyedül én vagyok, aki állandóan csak koppan. Már az élettől is elveszi a kedvem az állandó kudarcélmény. Mindig ez lesz, ilyen szánalmas maradok?
2013. máj. 25. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én most vagyok 19 nincs senkim, és nem is valószínű hogy lesz a következő öt évben akár bárki is. Hozzám képest nem vagy lúzer.

Egyébként meg csak egy emberhez képest kell jobbnak lenned, és az a tegnapi önmagad.

2013. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod!

A sarkadra állsz, és elhatározod, hogy összeszedsz valakit, vagy pedig továbbra is szánalmasnak tartod magad és egyedül fogsz meghalni..

2013. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
talán rosszul próbálkozol, vagy rossz helyen
2013. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dave de hiányoztál :D
2013. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. mint olvashattad, szoktam próbálkozni
2013. máj. 25. 20:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Változhatsz. Miért nem akarnak járni veled?
2013. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ez az, hogy sokszor nem mondanak semmi épkézláb indokot. Még akivel egyértelműen meg van a kölcsönös vonzalom, és már megtörténik a csók, intimebb dolgok, azok is rövidesen leráznak. Én sem tudom az okát.
2013. máj. 25. 20:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy havert, hogy szervezzen neked egy csajt..Az mindig segít:)
2013. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Attól még mindig nekem kellene tetszenem annak a csajnak
2013. máj. 25. 21:25
 10/13 anonim ***** válasza:
hát akkor valamit nagyon elrothatsz ha mindig leráznak! próbáld meg megtalálni hogy mit rontasz el gondolkozz el rajta
2013. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!