Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért írt ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért írt ilyet nekem a srác?

Figyelt kérdés

Szombatonként szoktam énekelni az énekkarban. Azonban tegnap nem tudtam ott lenni mert máshol volt dolgom.

Egy tök ismeretlen srác írt nekem facebookon este, hogy sajnálja, hogy nem látott énekelni, pedig direkt miattam ment el az előadásra...


Szerintetek miért írt ilyet? Válaszoljak neki valamit, vagy várja meg, hátha ír még? (nem jelölt ismerősnek, ez azt jelenti, hogy nem akar tolakodni? vagy most mire gondoljak?)


2013. máj. 26. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz Neki, jelöld be Te, biztosan jól esne Neki, talán félénk.. írj vissza:)
2013. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, a mai problémák.... Nem is tudom, hogy mire menne a mai fiatalság f@szbúúk nélkül. Mennyivel egyszerűbb volt régen. Megbeszéltük, hogy ekkor és ekkor itt és itt, és kész. Na de, hogy válaszoljak a kérdésedre: gondolom azért írt ilyet, mert érdekled őt. Válaszolj neki szerintem. Ez az üzenet egyértelmű jelzés volt, hogy tetszel neki, és azért nem írt mást, mert kíváncsi, hogy mit reagálsz. Az meg, hogy nem jelölt ismerősnek, szerintem nem jelent semmit. Én sem jelölök valakit automatikusan ismerősnek, ha írok neki 5 mondatot.
2013. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez most amúgy egyértelmű jelzés, hogy bejövök neki? Nem lehet máshogy értelmezni?
2013. máj. 26. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is kérdés.

Bejössz neki.


21/F

2013. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, csak arra az alkalomra várt, hogy rádírhasson.
2013. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!