Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozok egy sráccal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok egy sráccal a netről, mire figyeljek oda? Nem társkereső, hanem chat!

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy hol találkozzak vele, stb. Eddig mondjuk nem sokszor beszélgettünk, de mindig több órákat, láttam képen, iwiwen, tudom hol lakik, hova jár suliba, mesélt a gyerekkoráról, családjáról, vizsgákról, minden féléről.


Hogy legyek elővigyázatos? Ez lesz az első randim olyannal, akit neten ismertem meg, és nagyon parázok h mi lesz. :S


2008. jún. 18. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hamár bele mész egy ilyenbe ami nem olyan ajánlatos akkor mindenféleképp fényesnappal és sötétedésre érj haza.Bmi kedvenc zugba szeretne elvinni ne egyezz bele.Menjetek vmi forgalmas kávézóba és legyetek mindig forgalmas helyen.
2008. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha most egyből nem megyek bele, akkor mikor lenne ajánlatos találkozni vele? mennyi idő után?
2008. jún. 18. 19:07
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
húzzad az agyát!!:D
2008. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de mégis meddig?
2008. jún. 18. 19:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot lehet csalódni az ilyen ismerkedésekben szerintem az ilyen "társkeresékor" 98%pórul jár és a tobbi 2% talál egymásra..mindenesetre ha mégis az az elvetemült ötleted támadna:D,hogy találkozz vele akkor tényleg nappal a leges legforgalmasabb helyen találkozz vele..filmekben bevált módszer valamelyik barátnőd követ titeket és látótávolságban ha mégsem tetszene a srác,vagy a szitu leadsz valemilyen előre megbeszélt jelzést ő felhív és neked valamilyen nagyon fontos ürügy miatt távoznod kell...azért nem vagyok pozitív mert ennek lehetnek veszélyei mivel az ember egy teljesen más embert képzel el a chates beszélgettésekkor..kívánom, hogy ne így legyen a barátnőd meg legyen ott biztos ami biztos
2008. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
győződj meg, h szabad-e! hány éves vagy? meg csakis akkor találkozz, ha nagyon tetszik, mert ha bejön a srác, akkor nem lehet rossz, ami kisül belőle, de ha csak kicsit tetszik, akkor inkább hagyd! én is így tettem:D...a másikkal találkoztam, cool pasi,... csak van b.nője, ígyis-úgyis reménytelen...sorstárs...
2008. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

azt mondta nincs barátnője, iwiwen sincs semmi arra utaló jel/kép.

21 vagyok, ő 24.

2008. jún. 18. 21:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Most őszintén, 21 évesen iylet meg kell kérdezni????
2008. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
figy ezazé gyakorikérdések.hu h megkérdezze ha ugy érzi megteszi.ha neked nem teztszk ne válaszoljrá
2008. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
nos szerintem ugy 2 honap elég arra hogy felületesen megimerj valakit, és a találkozás után jobban meg is ismered. Az olyan dumáknak pedig ne dölj be hogy a chates kapcsolatokból nem lesz semmi mivel erre itt vagyok én élő példa. A chaten ismertem meg mostani páromat és már 6 honapja együtt vagyunk sőt fél honapja együtt is élünk, de a barátnőm jobb példa, ő 4 éve van együtt a pasilyával és ök is az interneten ismerkedtek meg a chaten ugyhogy hajrá:) de azért hülyeséget ne csiniz
2008. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!