Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozok egy sráccal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok egy sráccal a netről, mire figyeljek oda? Nem társkereső, hanem chat!

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy hol találkozzak vele, stb. Eddig mondjuk nem sokszor beszélgettünk, de mindig több órákat, láttam képen, iwiwen, tudom hol lakik, hova jár suliba, mesélt a gyerekkoráról, családjáról, vizsgákról, minden féléről.


Hogy legyek elővigyázatos? Ez lesz az első randim olyannal, akit neten ismertem meg, és nagyon parázok h mi lesz. :S


2008. jún. 18. 19:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
mi is chaten jöttünk össze és már két éve együtt vagyunk..először térjetek át webkamerára, aztán sms, aztán beszéljetek telefonon..és ha minden oké, akkor érezni fogod, hogy meg akarod ismerni személyesen is.
2008. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én eddig 5 pasival találkoztam netről, abból 1 volt csalódás, mert más volt külsőleg eléggé... egyébként ha nem laktok messze és minden ok, akkor akár életre szóló is lehet...nappal, forgalmas helyen talizzatok, a barátnős terv sem rossz, kb ennyi... és ne izgulj:)
2008. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát kiderült h elég közel lakunk, és mégközelebb dolgozunk egymáshoz...

Találkozó köv vagy utáni héten lesz, de írok hogy mi volt ;)

2008. jún. 22. 10:14
 14/16 anonim ***** válasza:
Basztad írni hogy mi volt.
2008. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk, azóta van más barátom
2008. okt. 5. 12:05
 16/16 A kérdező kommentje:
Ő volt az, akinek csak a lakhelye volt jó találkozási helynek, akkor is csak 1-2 óra, és mindig variált
2008. okt. 5. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!