Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit mondtok azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit mondtok azoknak a pasiknak, akik leszólítanak, de nektek nem szimpatikus az illető, vagy csak épp nem akartok ismerkedni? Hogy rázzátok le?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen szöveggel próbálkozik az illető.
2013. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem voltak jó tapasztalataim 2perc alatt kinyögték, hogy csak le akarnak velem feküdni így nem volt nehéz lerázni.
2013. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem mindig úgy ráznak le, hogy ilyen rondán hogy képzelem, hogy egy levegőt szívok velük.
2013. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szimpatikus az általában azért van, mert alpári módon szólít le. Ekkor felhúzom a szemöldököm, és vagy szó nélkül elmegyek, vagy azt mondom "sietek bocs".
2013. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azzal a válaszoló aki említette az alpáriságot egyet értek, sokszor itt rontják el, azt gondolják hogy így nagyon menők.

Ha nem akarok ismerkedni, akkor megmondom neki is, hogy bocsi de most nem! Nem szoktam senkit bunkó módon elutasítani, ha már volt olyan "rendes" tényleg rendes és odajött hozzám! Finoman közlöm vele, hogy még csak véletlenül se bántsam meg! :)

2013. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha bunkó: tovább megyek, nem válaszolok neki.


Ha rendes: úgy próbálok meg vele beszélni, hogy látsszon, hogy passzív vagyok, nem szakadok meg érte, hogy többet halljak róla.

2013. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan még nem akadt, aki normális lett volna, azoknak most épp azt mondom, foglalt vagyok, mert az vagyok :D.


A többiek: büdös-koszos csöves... nagyapám korú negédes fazon, marokkói arab, aki nem beszél egy nyelven sem, amin én igen... drogos...


Általában:

- rá sem nézek, megyek tovább

- "nem érek rá"

- marokkói arabnak: Non. Non. Non. Non. Non (ennyit tudok franciául :D).

- volt egy srác, aki jól kezdett, de aztán 2 perc múlva intim témára tért rá, neki meg azt mondtam, hogy azt nem akkor és nem az utcán fogom megtárgyalni

2016. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!