Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen volt AZ elsö csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt AZ elsö csók?

Figyelt kérdés
Hol volt? Hány éves voltál? Elötte gyakoroltaepd valamin azért meet at hitted hogy segíteni fog? Normális válaszokat kérek!

#csók #Csókszúzesség
2013. máj. 27. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyelves
2013. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az utcán történt az első barátnőmmel akivel el is jutottam a csókig :D és 16éves voltam
2013. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Itthon, bent a lakásban. Én 13 éves voltam, a barátom pedig 16. Nem gyakoroltam semmin. Egyébként nagyon jó volt. :D
2013. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Emberek ***** válasza:
a Dunaparton történt meg, és 15 évesek voltunk mindketten, és nem volt nyelves
2013. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Finom, édes, puha, tutajos (faszállító).
2013. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Képzeletbeli
2013. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem éreztem olyan jelentőségteljesnek, mint ahogy a filmekben beállítják az első csókot, nem éreztem tőle magam felnőttebbnek, vagy hogy olyat csináltam volna, ami új korszakot indít az életemben. Szerintem iszonyatosan túl van romantizálva a dolog.


Persze ettől jó volt, álltam, mint a gerely, nyelv is volt, részemről több is a kelleténél, az akkori barátnőm háza előtt. Előtte nem gyakoroltam semmin.

2013. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt. Egy tó partján egy randin, 18 voltam, bő egy éve volt, azóta is együtt vagyunk. :) Nem gyakoroltam, nem paráztam rá :D
2013. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szar volt. 11 voltam, olyan kézfogós, cuki járás volt, erre egyszer csak ledugta a nyelvét a torkomon. pfuj.!
2013. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!