Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket mond a randikon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket mond a randikon egy pasi aki csak szexre hajt? Vagy miket ír üzenetekben?

Figyelt kérdés
Nyálaskodik stb?
2013. máj. 27. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

figyelj!

ha egy pasi ako normális kapcsolatot akar,ismerkedik,randizik,és tényleg bejön neki a lány,akkor azt kezdettől tiszteli,és szexet szoba sem fogja hozni, randin! ezt garantálom neked

egy 30éves férfi

2013. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem nyálaskodik, hanem nagyon rámenős.

Igaza van az elsőnek, ha egy pasi komoly kapcsolatot akar, akkor nem fogja az első néhány randin szóba hozni a szexet.

Én is az ő korosztályában tartozom, volt már egy-két randim. És hidd el, ha a srác az első randin megkérdezte, hogy vele alszom-e, akkor abból soha nem lett semmi. Nemet szoktam mondani. A legtöbb ilyenkor soha többet nem is jelentkezett. Egy volt, aki még utána is keresett, de igazából vele sem lett semmi komoly, szóval ott is igaz volt a tétel: Ha tisztel, meg sem említi. Hiszen bőven benne van a pakliban, hogy kiakadsz, és többet nem állsz vele szóba, ezt meg nem fogja megkockáztatni, ha komolyan érdekled.

A férjemmel 1 hónapig randiztunk, amikor én kezdeményeztem, mert már nem bírtam tovább. Azt mondta, hogy nem akart elriasztani.

2013. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokszor inkább "kaszanováskodnak". Hogy is fogalmazzam meg... Ez az, amikor órákig arról dumál, hogy minden nő egy kincs és minden nőt tisztelni kell stb-stb. de azt sem tudja mit jelent ez, csak le akar fektetni. Ugyanígy üzenetbe is nyomatja a sódert megállás nélkül, a leghajtűdobálóbb b#zi is férfiasabb már nála.

Persze van olyan is, aki romantikus típus és ezeket komolyan gondolja, a stílusáról tudod megkülönböztetni. Legalábbis én rögtön tudom, ha valaki csak le akar fektetni, mert szánalmas az egész.

2013. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!