Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes rá várnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rá várnom?

Figyelt kérdés

Pénteken randiztam egy sráccal. Még középsuliból ismerem, de mindig is az az igazi macho típus volt. Nemrég összefutottunk, majd hosszú győzködése után végre belementem egy randiba. Nagyon jól sikerült úgy érzem, kellemesen csalódtam benne. Rengeteg mindenről beszélgettünk, és sokat nevettünk. Voltak utalásai is az esetleges folytatásra, de csók nem volt. Bár valószínűnek tartom ez abból kifolyólag lehetett, hogy beszéltünk arról is, hogy ki szerint meddig lehet elmenni az első randin.

Búcsúzásnál annyit mondott, hogy később beszélünk.De azóta sem keresett. Várjak még rá? vagy felejtős a srác? Érdekelne a külső vélemény..



#első randi #pasi #nem várni
2013. máj. 26. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

ŐŐ...Ma vasárnap van. (??) Mit óhajtasz királylány? Már másnap hajnalban keressen? :D Vagy te két nap után már nem vársz senkire? Komolyan nem értem :D

Neked kell tudnod, hogy érdemes-e várnod rá. Viszont szerintem baromira nem probléma, hogy két napig nem keres.

2013. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ha nem is hajnalban de másnap.. végülis annyira nagyon akarta ezt a randit. Előtte minden nap beszéltünk, vagy legalább váltottunk pár sms-t. Most meg nem jelentkezik.
2013. máj. 26. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hova sietsz komolyan? Nem érsz rá? :) Persze, hogy várj még. Mindig 3 napot kel hagyni, hogy keressen, ha nem keres, hát tojd le, vagy keresd te. Szerintem nem kötelező csak neki keresnie téged. Vagy ki vagy te? :D Talán ő is ugyan azt gondolja, hogy te miért nem keresed őt?!.
2013. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd te! :) Megkérdezheted, hogy hogy telt a hétvégéje például. Manapság nem feltétlenül csak a fiú írhat a lánynak a randi után. ;)
2013. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!