Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mi alapján döntitek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi alapján döntitek el, hogy valaki megérdemli-e, hogy a párotok legyen?

Figyelt kérdés

Tudom a megérdemli szó kicsit furán hangzik, de azért lássuk be, nem akárki érdemes rá, hogy a párunknak nevezzük, nekem ehhez sok kell.

Ti milyen szempontokat vesztek figyelembe? Mi az, aminek mindenképp telesülnie kell, és mi az, ami egyértelműen kizáró ok?

Miket kell tennie ahhoz valakinek, hogy biztosak legyetek benne, hogy igen, őt büszkén neveznéd a párodnak?

Most csak a belső tulajdonságok tekintetében érdekel a kérdés, tegyük fel, hogy a testi vonzalom megvan.


2013. máj. 28. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan helyzetben hogy én döntsek mert nem vagyok helyes pasi így mindenki elküld a francba
2013. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kizáró ok:


-drogozás/alkoholfüggőség

-ápolatlanság

-bunkó/agresszív stílus

-megbízhatatlan, hazudozós

-munkakerülő


Ezek azok, amik nagyon nem férnek bele. Nyilván hibája mindenkinek van, van ami tolerálható, van ami nem. Számomra ezek nem.



Tennie nem sokat kell. Szeressen, akarjon tenni egy közös jövőért, és akkor már baj nem lehet. (természetesen én is ugyanígy) Erre megfelelő szabályok nincsenek, a szerelem csak jön, és leterít mint Zrínyit a vaddisznó.

2013. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,a megérdemli kicsit erős.

Ha olyan lány,akire amúgy is azt mondanám,hogy "jó ember" plusz megvan a kölcsönös vonzalom és az a kicsi plusz.

2013. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon konkrét kritériuma van, hogy alkalmasnak tartok-e valakit kapcsolatra: a kommunikációs stílusa, konfliktuskezelő képessége. Ha őszintén felvállalja önmagát, ha nem játszmázik, nem hisztizik, elismeri, ha problémái vannak és nem rám hárítja a saját gondjait, ha képes meghallgatni az én elképzeléseimet, és nyitott arra, hogy közösen keressünk megoldást a legapróbb nézeteltérésre is, akkor alkalmasnak tartom kapcsolatra az illetőt. Sok-sok tapasztalat megtanított, hogy ez ALAP elvárás legyen számomra. Egyébként pedig nálam az intelligencia az, ami miatt tartósan tudok vonzódni valakihez, és tisztelni tudom.
2013. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!