Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők: ti mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők: ti mi alapján döntitek el, hogy kinek adtok esélyt?

Figyelt kérdés
Ha pl. társkeresőn ismerkedtek vagy ismerkednétek, akkor lenne-e esélye egy átlagos külsejű pasinak, ha egyébként lehengerlő a stílusa és azt érzed, hogy tényleg szeretne megismerni?
2012. okt. 12. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor adok esélyt valakinek randira ha 1)nem nyomul, nem erőszakos, nem követel --> mert ebből látszik hogy a természetében ott a zsarnokság

2) jókat tudunk beszélgetni és ez nem csak abból áll hogy folyton cukkol meg a szexet emlegeti

3) nem mondogat ilyen sablonszövegeket hogy "teccel" "jól nézöl ki" "jó a ruhád" ...hanem pl. viccesen mond valamit hogy "ilyen érdekes színű emberi iriszt még nem láttam mint a tiéd" vagy "lenyűgöz mennyire érdekesen tudsz előadni egy hótt unalmas témát is" ...valami olyan bókot mondjon ami meglep, amit csak úgy lehet észrevenni ha tényleg figyel rám, a részletekre

4) ha már volt randi, nem rontotta el azzal hogy exekről mesélt, vagy megcsókolt. nekem túl gyors bármilyen érintés 1. randin.

2012. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"mi alapján döntitek el, hogy kinek adtok esélyt?"


Nem vagyok hivatásos zsűri.

Nem adok "esélyt".

Akihez vonzódom, ahhoz közeledem.

Ennyi.

2012. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az alapján döntenek a csajok,hogy tetszik-e nekik a pasi,vagy nem.Ha nem,akkor eleve esélytelen,ha igen,akkor ad 1 esélyt,amit simán el lehet rontani egy kis dologgal is általában...
2012. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, mint a 2. válaszoló. Nem osztályozok senkit, hogy ennek 2 centis, zöld haja van és hupilila szeme, akkor belefér, adok neki esélyt...

Én nem várom a sültgalambot. Ha valakivel jól elvagyok (sokat beszélgetünk és ismerem már valamennyire pl.) és kialakul valamiféle vonzalom, azt közlöm vele. Ha viszonozza, akkor az jó, ha nem, akkor így jártam :) (Eddig 2-ből 2 viszonozta)


Egyszer volt olyan, hogy valaki tök ismeretlenül elhívott valahova és hirtelenjéban el sem tudtam dönteni, hogy tetszik-e a külseje (mert hát ugye a "belsejéről" nem tudtam semmit), akkor finoman nemet mondtam. Később is többször találkoztunk, de ha beszélgetni próbáltam vele, kb tőmondatokban válaszolt, gondolom úgy volt vele, hogy egyszer visszautasítottam, minek törje magát. Így ennyiben is maradt.

2012. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!