Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen bunkók a pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkók a pasik? Ezzel kompenzálni akarnak valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nekem nagyon bejött(csoporttársam), pár hónapja rám hajtott, felhívott, sms-eztünk, megbeszéltük h találkozunk.Az utolsó sms-ére én válaszoltam, azóta nem keresett se ő se én. és nem is jött suliba. Ráadásul megígérte h az akkor általunk szervezett buliba eljön, de nem jött, és nem is szólt nekem, h nem jön.Azóta most találkoztunk először, és nem is köszönt, nem csak nekem, hanem bnőmnek sem, és levegőnek nézett egész nap.Miért jó ez a bunkóság? Egyébként 35 éves, se feleség, se gyerek, és 3 hónapja még bnője sem volt.Nem tudom, talán ez jelent valamit..
2013. máj. 29. 09:16
1 2
 1/17 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
100%
azért, mert nektek pont ez kell. mert ahogy látod, elérte a célját, nem hagy nyugodni a tudat hogy nem foglalkozik veled és már elnézést de a nők valamilyen oknál fogva erre gerjednek.
2013. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azért olyan bunkók, mert nektek ez jön be!
2013. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 viktor123456 ***** válasza:
ez konkrétan egy nyomi lesz.
2013. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A nőknek mindig az kell, amit nem kaphatnak meg... Ő csak ezt használja ki, te meg vagy elég buta ahhoz, hogy hagyd neki...
2013. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eredetileg egy teljesen normális fickó lenne, csak sokszor pofára ejtették. Ő is azt vette észre, hogy ha egy bunkó tulokfej lesz belőle, máris érdekesebbé válik nektek, ezért csinálja. Ti akartátok!
2013. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezhetnéd tőle is. Velünk ellentétben ő választ is tud adni.
2013. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 LeftBehind ***** válasza:
A 6-os nem mond hülyeséget!
2013. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert ez lassacskán a csajok 95%ánál "alap beugró" lett.
2013. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Ahogy az elöttem szólók is mondták, hogy a nőknek ez kell. Én is alkalmaztam ezt a féle módszert és bejön. Vagy esetleg olyat mondtak neki rólad, hogy megsértödött. Netalán történt vmi vele ami miatt maga alatt van. Kommunikáció. Odamész és bezsélsz vele.
2013. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
minden akciót reakció követ!
2013. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!