Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? összejöttem egy 16éves csajjal (én 21éves) csak hát a szülei nem engedik, hogy együtt legyünk, mert nem jó a véleményük az apámról. Engem még nem is ismernek, hogy bizonyítsam be, hogy én rendes vagyok!?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
beszelgess veluk mint egy felnot ferfi,legalabb latjak majd,h nem"apad fia" vagy
2009. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd vigyen haza téged, hogy a szülei megismerhessenek, beszélgess velük, légy kedves, intelligens, előbb-utóbb rájönnek, hogy benned bízhatnak.
2009. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,én is erre gondoltam
2009. okt. 6. 04:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha hazavisz a csaj,vigyél ajándékot,bort az öregnek és az anyósnak virágot;)
2009. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lehet azt már hízelgésnek vennék!!!nem?
2009. okt. 6. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
azzal ne foglalkozz,te illedelmes voltál (mivel vendégségbe mész legelőször),és gondoltál rájuk.Sztem díjazni fogják.Fejedhez ugysem fogják vágni:) előző voltam
2009. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát egy próbát megér!köszi
2009. okt. 7. 19:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

add magadat... kész

ugy eszem ki a szavaidból hoy nem vagy olyan mint a fater. ezt ők is észre kell h vegyék

2009. okt. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz fába vágtál. Ha így befolyásolják a lányukat hogy kivel lehet kivel nem. És ők akarják megszabni kivel legyen akkor őt állandóan mindenbe befolyásolni fogják és nem lesz saját életetek.
2009. okt. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én 16 éves voltam, volt egy 15 éves barátom, az én szüleim se voltak jó véleménnyel róla, mert cigizett, bő cuccokba járt, hosszú volt a haja. Ergo anyám szemében züllött kis kamasz. Aztán megmondtam nekik, hogy márpedig akkor is ő a barátom, őt szeretem, ő is engem, el kell fogadniuk, és jó képet vágni hozzájuk. Megértették. Azóta eltelt 6 év és anyám még mindig visszasírja nekem azt a fiút... Utólag rájött, hogy ő volt a legrendesebb a pasijaim közül. Legalábbis szerinte. Szóval szerintem a kiscsajnak is kéne cselekedni valamit, 16 évesen már nem olyan gyerek az ember lánya, hogy ne tudjon fellépni az ősök ellen.
2009. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!