Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van barátom de közben, összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom de közben, összejöttem osztálytársammal, egy hétig voltunk együtt, nagyon bunkó, mások előtt úgy beéget a hülye beszólásaival. Szerintetek mit csináljak? A többi lent fontos!

Figyelt kérdés
Azt mondja azért mert nem hagytam ott miatta a 2 éves kapcsolatomat,nagyon szemét velem én mégis szeretem,hogy mondjam meg neki?
2010. jan. 19. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
te is szemét vagy. összeilletek.
2010. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vadmeggy ***** válasza:
35%
Féreg vagy! nem bírnék a tükörbe nézni a helyedben .te szakadt ribanc. Osztálytársammal ugyanez volt 2 évig jártak a bnőjével aztán csalta össze vissza és végül a csaj szakított vele. 3 hónapig maga alatt volt a gyerek..
2010. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátod helyében biztos addig ütnélek, amíg nem tudod, hol a helyed. Ostoba ribanc.
2010. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
77%
Azért kultúráltabban is fogalmazhattatok volna.XD Nincs jogotok senkivel se így beszélni.
2010. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem csodálom, ha égető beszólásokat nyom rólad, hisz tudja, hogy elég "olcsón" adod magad. Ezek után van képed még a barátod elé állni és jópofizni? Jó neked hazugságban tartani a srácot? A pasid helyében úgy rúgálak p*csán, 2 és fél év ide vagy oda, ez már bőven nem fér bele semmilyen kapcsolatba.
2010. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
te nem vagy normális""!!!!
2010. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

"Nincs jogotok senkivel se így beszélni".


Akárhogy beszélünk, a lényeg ugyanaz marad. Az ilyen k.rvák nem érdemlik meg se a normális beszédet, se a rendes bánásmódot. Az ilyet addig verném amíg van benne ép csont, aztán odadobnám a patkányoknak, hogy megtudja, hogyan is kell viszonyulni egy férfihoz.

2010. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudja senki milyen érzés valamilyen szinten igazatok van de ezek azért durva kifejezések kösz annak aki mellém állt!Azt hittem majd itt kapok jó tanácsot hát fulladjatok meg bocs a kivételnek!
2010. jan. 20. 14:43
 10/11 A kérdező kommentje:
ja am nem össze vissza csalom csak egyszer történt meg ettől még nem vok szakadt ribanc mindenki magából indul ki!!!!
2010. jan. 20. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!